"Musiało upłynąć trochę czasu, zanim została zaakceptowana". No i minęło. Szulim pozowała z CAŁĄ rodziną Staraków

Podobno rodzina Staraków na początku nie chciała jej zaakceptować, ale od pewnego czasu ich relacje są świetne. Najnowsze zdjęcia zdają sie to potwierdzać.
Szulim pozowała z rodziną Staraków "Musiało upłynąć trochę czasu, zanim została zaakceptowana" Cała rodzina Staraków pojawiła się na otwarciu wystawy Wojciecha Fangora w Spectra Art Space. Po raz pierwszy pozowała z nimi Agnieszka Szulim. Ile prawdy w doniesieniach magazynu "Show" o tym, że "musiało upłynąć trochę czasu, zanim Agnieszka została zaakceptowana" - nie wiadomo. Wiadomo za to, że cała rodzina Staraków pojawiła się na otwarciu wystawy Wojciecha Fangora w Spectra Art Space (to przestrzeń dedykowana sztuce współczesnej, która powstała z inicjatywy Fundacji Rodziny Staraków w budynku Spectra). Piotrowi Woźniakowi-Starakowi towarzyszyła oczywiście Agnieszka Szulim, która pozowała do zdjęć z całą rodziną. Rodzice zamożnego producenta podobno początkowo nie do końca akceptowali związek syna z Szulim. Agnieszka pełną akceptację poczuła rzekomo podczas minionych świąt wielkanocnych, które spędziła razem z bliskimi ukochanego w ich rezydencji, w Zakopanem. "Gwiazda TVN miała opinię prowokatorki i osoby rozrywkowej. To postać z pierwszych stron kolorowych magazynów, a Starakowie nade wszystko cenią sobie dyskrecję. Stanowią elitę, lubią otaczać się cenionymi artystami, osobowościami świata biznesu, kultury, medycyny. (...) Musiało więc upłynąć trochę czasu, zanim Agnieszka została zaakceptowana" - czytamy w "Show".

Ile prawdy w doniesieniach magazynu "Show" o tym, że "musiało upłynąć trochę czasu, zanim Agnieszka została zaakceptowana" - nie wiadomo. Wiadomo za to, że cała rodzina Staraków pojawiła się na otwarciu wystawy Wojciecha Fangora w Spectra Art Space (to przestrzeń dedykowana sztuce współczesnej, która powstała z inicjatywy Fundacji Rodziny Staraków w budynku Spectra). Piotrowi Woźniakowi-Starakowi towarzyszyła oczywiście Agnieszka Szulim, która pozowała do zdjęć z całą rodziną.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Rodzice zamożnego producenta podobno początkowo nie do końca akceptowali związek syna z Szulim. Agnieszka pełną akceptację poczuła rzekomo podczas minionych świąt wielkanocnych, które spędziła razem z bliskimi ukochanego w ich rezydencji, w Zakopanem.

Gwiazda TVN miała opinię prowokatorki i osoby rozrywkowej. To postać z pierwszych stron kolorowych magazynów, a Starakowie nade wszystko cenią sobie dyskrecję. Stanowią elitę, lubią otaczać się cenionymi artystami, osobowościami świata biznesu, kultury, medycyny. (...) Musiało więc upłynąć trochę czasu, zanim Agnieszka została zaakceptowana - czytamy w "Show".

Niedawno Szulim pierwszy raz opowiedziała trochę więcej o związku z Woźniakiem-Starakiem. Zobaczcie:

 

Abc

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS