"Schudła pani" - pisali internauci. Gessler potwierdza: aż 12 kg. "Jem cztery razy dziennie. Białe szparagi, kwiaty akacji"

Restauratorka przeszła na "białą" dietę. Efekty są bardzo widoczne, a o tym jak udało się je osiągnąć opowiedziała w rozmowie z "Faktem".
Gessler schudła 12 kg "Jem cztery razy dziennie. Białe szparagi, kwiaty akacji" Restauratorka przeszła na "białą" dietę. Efekty są bardzo widoczne, a o tym jak udało się je osiągnąć opowiedziała w rozmowie z "Faktem". Kiedy kilkanaście dni temu Magda Gessler pokazywała na Facebooku swoją wiosenną stylizację, fani zwrócili uwagę na wyraźnie szczuplejszą sylwetkę restauratorki. Zmiana była na tyle widoczna, że bardziej sceptyczni internauci podejrzewali gwiazdą o skorzystanie z dobrodziejstw Photoshopa. Ich wątpliwości rozwiała sama Gessler, która w rozmowie z "Faktem" przyznała, że faktycznie przeszła na dietę w efekcie której udało się je schudnąć aż 12 kilogramów w trzy miesiące. Jest to dieta, którą stosuje regularnie. Jem cztery razy dziennie. Z posiłków wycofałam bardzo dużo mięsa. Oprócz tego jarzyny: białe szparagi, pieczona cykoria, pietruszka i seler na parze. Pyszne są też kwiaty akacji, młode liście brzozy, ananas, młody melon - zdradza tajniki swojego jadłospisu Gessler. Restauratorka przyznała, że dzięki diecie nie tylko lepiej wygląda, ale też poprawiło się jej samopoczucie. Czuję się teraz skoczna i lekka. Inaczej i milej się chodzi. Mniej się męczę i to jest piękne. Mogę bardziej cieszyć się życiem i smakami - dodała.

Kiedy kilkanaście dni temu Magda Gessler pokazywała na Facebooku swoją wiosenną stylizację, fani zwrócili uwagę na wyraźnie szczuplejszą sylwetkę restauratorki. Zmiana była na tyle widoczna, że bardziej sceptyczni internauci wietrzyli interwencję Photoshopa. Te wątpliwości rozwiewa sama Gessler, która w rozmowie z "Faktem" przyznała, że faktycznie przeszła na dietę w efekcie której udało się je schudnąć aż 12 kilogramów w trzy miesiące.

Jest to dieta, którą stosuje regularnie. Jem cztery razy dziennie. Z posiłków wycofałam bardzo dużo mięsa. Oprócz tego jarzyny: białe szparagi, pieczona cykoria, pietruszka i seler na parze. Pyszne są też kwiaty akacji, młode liście brzozy, ananas, młody melon - zdradza tajniki swojego jadłospisu Gessler.
<< ZOBACZ, JAK SCHUDŁA >>

Restauratorka przyznała, że dzięki diecie nie tylko lepiej wygląda, ale też poprawiło się jej samopoczucie.

Czuję się teraz skoczna i lekka. Inaczej i milej się chodzi. Mniej się męczę i to jest piękne. Mogę bardziej cieszyć się życiem i smakami - dodała.

Magda Gessler

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS