Katarzyna Cerekwicka i jej chłopak napadnięci w centrum Warszawy. "Napastnicy bili i kopali swoją ofiarę"

O przykrym finale imprezy urodzinowej gwiazdy donosi "Super Express". Cerekwicka i jej partner zostali napadnięci i okradzeni po wyjściu z restauracji. Policji udało się uchwycić sprawców.
Cerekwicka i jej chłopak zostali napadnięci Do zdarzenia doszło w centrum Warszawy O przykrym finale imprezy urodzinowej gwiazdy donosi "Super Express". Cerekwicka i jej partner zostali napadnięci po wyjściu z restauracji. Policji udało się uchwycić sprawców. 29 marca wokalistka świętowała swoje 35. urodziny. Do napadu doszło, kiedy wspólnie z partnerem opuszczała restaurację w samym centrum Warszawy. Para została okradziona, a chłopaka Cerekwickiej dotkliwie pobito. Agresywna grupa młodych osób bez powodu zaatakowała mężczyznę, stojącego przed lokalem wraz ze swoją dziewczyną. Napastnicy bili i kopali swoją ofiarę, a uciekając jeden z nich zabrał także większość prezentów urodzinowych, należących do dziewczyny pobitego mężczyzny - potwierdza w rozmowie z "Super Expressem" kom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy. Dzięki nagraniom z monitoringu miejskiego udało się ustalić tożsamość sprawców napadu. Zatrzymaliśmy do tej pory czterech mężczyzn - ujawnia komisarz Szumiata.

29 marca Katarzyna Cerekwicka świętowała swoje 35. urodziny w jednym z lokali przy ulicy Jasnej w centrum Warszawy. Do napadu doszło, kiedy wspólnie z partnerem opuszczała restaurację. Para została okradziona, a chłopaka Cerekwickiej pobito.

Agresywna grupa młodych osób bez powodu zaatakowała mężczyznę, stojącego przed lokalem wraz ze swoją dziewczyną. Napastnicy bili i kopali swoją ofiarę, a uciekając jeden z nich zabrał także większość prezentów urodzinowych, należących do dziewczyny pobitego mężczyzny - potwierdza w rozmowie z Super Expressem kom. Robert Szumiata ze śródmiejskiej komendy.

Dzięki nagraniom z monitoringu miejskiego udało się ustalić tożsamość sprawców napadu.

Zatrzymaliśmy do tej pory czterech mężczyzn - ujawnia komisarz Szumiata.

Katarzyna Cerekwicka

Kapif

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS