Keira Knightley na spacerze. Ciążowy brzuch jest już ogromny. "Wygląda, jakby miała rodzić lada moment"

Aktorka nie podzieliła się z mediami spodziewaną datą porodu, ale, wnosząc po jej nowych zdjęciach, do rozwiązania zostało już bardzo niewiele.
Keira Knightley na spacerze Ciążowy brzuch jest już ogromny. Keira Knightley nie podzieliła się z mediami spodziewaną datą porodu, ale, wnosząc po jej nowych zdjęciach, do rozwiązania zostało już bardzo niewiele. Keira Knightley nie podzieliła się z mediami spodziewaną datą porodu, ale, wnosząc po jej nowych zdjęciach, do rozwiązania zostało już bardzo niewiele. O tym, że z mężem Jamesem Rightonem spodziewa się pierwszego dziecka, aktorka poinformowała fanów i media w grudniu zeszłego roku. W ostatnim czasie znikła z radarów fotoreporterów, a na pierwszych od miesiąca zdjęciach paparazzi widać, że do porodu zostało już bardzo mało czasu. Aktorka kilka dni temu wybrała się z mamą na lunch do jednej z londyńskich restauracji. Na tę okazję założyła luźną czarną sukienkę maxi, do której dobrała ramoneskę w tym samym kolorze. "Brzuch Keiry zrobił się ogromny! Wygląda, jakby miała rodzić lada moment" - komentuje portal Justjared.com. "Sprawia, że ciąża wygląda całkiem stylowo, czyż nie?" - pyta swoich czytelników Uk.eonline.com.

O tym, że z mężem Jamesem Rightonem spodziewa się pierwszego dziecka, Keira Knightley poinformowała fanów i media w grudniu zeszłego roku. W ostatnim czasie zniknęła z radarów fotoreporterów, a na pierwszych od miesiąca zdjęciach paparazzi widać, że do porodu zostało już bardzo mało czasu. Aktorka kilka dni temu wybrała się z mamą na lunch do jednej z londyńskich restauracji. Na tę okazję założyła luźną czarną sukienkę maxi, do której dobrała ramoneskę w tym samym kolorze.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>
Brzuch Keiry zrobił się ogromny! Wygląda, jakby miała rodzić lada moment - komentuje portal Justjared.com.
Sprawia, że ciąża wygląda całkiem stylowo, czyż nie? - pyta swoich czytelników Uk.eonline.com.

A jak Wam podoba się prawdopodobnie jedna z ostatnich ciążowych stylizacji aktorki?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS