Piersi na pierwszym planie - są. Ale po chwili nie było tak miło. Bo ktoś rzucił im się pod nogi. Mina Kanye mówi wszystko

"Time" zorganizował galę z okazji ogłoszenia listy 100 najbardziej wpływowych osób roku. Oczywiście pojawili się na niej państwo West. Tę galę zapamiętają na długo.
Schumer zrobiła im kawał Mina Kanye mówi wszystko. "Time" zorganizował galę z okazji ogłoszenia listy 100 najbardziej wpływowych osób roku. Oczywiście pojawili się na niej państwo West. "Time" zorganizował galę z okazji ogłoszenia listy 100 najbardziej wpływowych osób roku. Oczywiście pojawili się na niej państwo West. Tę galę zapamiętają na długo. Kim i Kanye bywają na imprezach, galach i pokazach kilka razy w tygodniu. Kolejne zaproszenia to już ich codzienna rutyna, a gdyby nie coraz dziwniejsze stroje Kim, pewnie niewiele osób zwracałoby uwagę na ich częste wyjścia. Ale gala magazynu "Time" to coś zupełnie innego - pojawiają się na niej najważniejsze i "najbardziej wpływowe" osoby nie tylko ze świata show-biznesu. W tegorocznym zestawieniu znalazła się zarówno pani Kardashian-West, jak i jej utalentowany mąż. Podczas gali dał nawet krótki występ, a jego twarz ozdobiła ostatnią okładkę magazynu. Już od początku nic nie było takie jak zawsze. Kim naprawdę się wystroiła - w bajecznej sukni od Sophie Theallet wyglądała elegancko i klasycznie. Ale kiedy para pozowała na czerwonym dywanie, zjawiła się aktorka komediowa Amy Schumer, (znana m.in. z roli w filmie "Przyjaciel do końca świata"), która weszła na czerwony dywan i przewróciła się przed słynną parą. Żart Schumer spodobał się Kim, która posłała w jej kierunku wyrozumiały uśmiech. Na Kanyem nie zrobił chyba żadnego wrażenia.

Kim i Kanye bywają na imprezach, galach i pokazach kilka razy w tygodniu. Kolejne zaproszenia to już ich codzienna rutyna, a gdyby nie coraz dziwniejsze stroje Kim, pewnie niewiele osób zwracałoby uwagę na ich częste wyjścia. Ale gala magazynu "Time" to coś zupełnie innego - pojawiają się na niej najważniejsze i "najbardziej wpływowe" osoby nie tylko ze świata show-biznesu.

W tegorocznym zestawieniu znalazła się zarówno pani Kardashian-West, jak i jej utalentowany mąż. Podczas gali dał nawet krótki występ, a jego twarz ozdobiła ostatnią okładkę magazynu.

Już od początku nic nie było takie jak zawsze. Kim naprawdę się wystroiła - w bajecznej sukni od Sophie Theallet wyglądała elegancko i klasycznie. Ale kiedy para pozowała na czerwonym dywanie, zjawiła się aktorka komediowa Amy Schumer, (znana m.in. z roli w filmie "Przyjaciel do końca świata"), która weszła na czerwony dywan i przewróciła się przed słynną parą.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Żart Schumer spodobał się Kim, która posłała w jej kierunku wyrozumiały uśmiech. Na Kanyem nie zrobił chyba żadnego wrażenia.

Kanye West i Kim KardashianTIMOTHY A. CLARY / AFP/EAST NEWS

Kanye WestTIMOTHY A. CLARY / AFP/EAST NEWS

Kanye WestTIMOTHY A. CLARY / AFP/EAST NEWS

jus


Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS