Guzik myślała, że jeśli zmieni jedną rzecz, nic nie zauważymy? Widzimy. I domyślamy się, że musi bardzo lubić ten zestaw

Utarło się, że gwiazdy nie powinny pokazywać się publicznie kilka razy w tej samej stylizacji. Anna Guzik postanowiła odstąpić od tej zasady i pojawiła się w podobnych zestawach na dwóch imprezach.
Co nosi Guzik? Guzik myślała, że jeśli zmieni jedną rzecz, nic nie zauważymy? Anna Guzik pojawiła się w podobnych zestawach na dwóch imprezach. Aktorka bardzo dba o swój wygląd i o to, w czym pojawi się na salonach. Utarło się, że gwiazdy nie powinny pokazywać się publicznie kilka razy w tej samej stylizacji. Anna Guzik postanowiła odstąpić od tej zasady i pojawiła się w podobnych zestawach na dwóch imprezach. Aktorka od początku swojej kariery przeszła totalną metamorfozę. Teraz bardzo dba o swój wygląd i o to, w czym pojawi się na salonach. Niedawno Anna Guzik wzięła udział w Wielkim Teście Wiedzy o Podatkach organizowanym przez TVP1. Na tę okazję założyła białą, zwiewną spódnicę. Do tego bawełniana bluzka, skórzana ramoneska i ciężkie botki. Wszystko w czarnym kolorze. Strój był klasyczny, choć z nutą ekstrawagancji. Aktorka wyglądała dziewczęco i świeżo, a przy tym lekko zadziornie. W niemal identycznej stylizacji Guzik pojawiła się kilka dni wcześniej na imprezie promującej nowy kanał TVN Fabuła i TVN Meteo Active. Strój różnił się jedynie spódnicą i torebką.\

Aktorka od początku swojej kariery przeszła totalną metamorfozę. Teraz bardzo dba o swój wygląd i o to, w czym pojawi się na salonach. Niedawno Anna Guzik wzięła udział w Wielkim Teście Wiedzy o Podatkach organizowanym przez TVP1. Na tę okazję założyła białą, zwiewną spódnicę. Do tego bawełniana bluzka, skórzana ramoneska i ciężkie botki. Wszystko w czarnym kolorze. Strój był klasyczny, choć z nutą ekstrawagancji. Aktorka wyglądała dziewczęco i świeżo, a przy tym lekko zadziornie.

W niemal identycznej stylizacji Guzik pojawiła się kilka dni wcześniej na imprezie promującej nowy kanał TVN Fabuła i TVN Meteo Active. Strój różnił się jedynie spódnicą i torebką.

<< ZOBACZ OBIE STYLIZACJE GUZIK >>

W której stylizacji wygląda lepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie.

ab

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

W której stylizacji Anna Guzik wygląda lepiej?