Courteney Cox obcięła włosy, ale to nie fryzura skupiła naszą uwagę. Z takim dekoltem dawno jej nie widzieliśmy. "Kocica!"

Cox wiedziała, jak przyciągnąć uwagę do filmu, który wyreżyserowała. "Co za krągłości" - zachwycał się zagraniczny portal.
Odmieniona Courteney Cox Gwiazda obcięła włosy, ale naszą uwagę przyciągnęło coś innego... Courteney Cox w poniedziałek pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu "Just Before I Go", którego jest reżyserką. Była to doskonała okazja do zaprezentowania się w nowej, krótszej fryzurze. Co ciekawe, to nie fryzura gwiazdy przykuwała największą uwagę. Dawno nie widzieliśmy Cox z takim dekoltem! Aktorka miała na sobie obcisłą sukienkę, która doskonale podkreśliła jej rewelacyjną figurę i ponętny biust.. Brytyjski portal nazwał 50-letnią aktorkę "pumą" nawiązując do serialu, w którym występuje. Co za krągłości! Kocica! Gwiazda "Cougar Town" zwróciła na siebie uwagę zakładając sukienkę z głębokim dekoltem - czytamy na "Daily Mail". Premiera filmu była też okazją do rodzinnego spotkania. 50-letniej Cox towarzyszył narzeczony, Johnny McDaid oraz jej córka, Coco. Na tej samej imprezie pojawił się też były mąż Cox, David Arquette ze swoją nową żoną, Christiną McLarty. Cox chętnie pozowała do zdjęć z córką i z narzeczonym, jej córka zaś na premierze bawiła się też z tatą i jego nową partnerką. Niestety, nie znajdziemy zdjęć, do których cała "patchworkowa" rodzina pozuje wspólnie. Courteney i David spędzali czas z Coco oddzielnie - skomentował portal. Wiele wskazuje jednak na to, że byli małżonkowie dobrze się dogadują. Łączą ich bowiem nie tylko sprawy prywatne, ale i zawodowe. Courteney Cox wyreżyserowała film "Just Before I Go", natomiast David Arquette, jest zaś producentem wykonawczym obrazu.

Courteney Cox w poniedziałek pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu, którego jest reżyserką, "Just Before I Go". To była doskonała okazja do zaprezentowania się w nowej fryzurze - krótszym bobie.

Przyznajmy szczerze - to nie jej włosy skupiły naszą uwagę. Dawno nie widzieliśmy Cox z takim dekoltem! Aktorka miała na sobie czerwoną podkreślającą figurę sukienkę, która doskonale też podkreśliła jej piersi. Do kreacji dobrała czarne dodatki - buty i torebkę na złotym łańcuszku. Brytyjski portal nazwał 50-letnią aktorkę "pumą" nawiązując do serialu, w którym występuję.

Co za krągłości! Kocica! Gwiazda "Cougar Town" [pol."Miasto kocic"] zwróciła na siebie uwagę zakładając sukienkę z głębokim dekoltem - czytamy na "Daily Mail".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Premiera filmu była też okazją do rodzinnego spotkania. 50-letniej Cox towarzyszył jej 38-letni narzeczony, Johnny McDaid oraz jej 10-letnia córka, Coco. Na tej samej imprezie pojawił się też były mąż Cox, David Arquette ze swoją nową żoną (wzięli ślub 12 kwietnia), Christiną McLarty. Cox chętnie pozowała do zdjęć z córką i z narzeczonym, jej córka zaś na premierze bawiła się też z tatą i jego nową partnerką. Nie znajdziemy jednak zdjęć, do których cała "patchworkowa" rodzina pozuje wspólnie.

Courteney i David spędzali czas z Coco oddzielnie - skomentował portal.

Wiele wskazuje jednak na to, że byli małżonkowie dobrze się dogadują - łączą ich nie tylko sprawy prywatne, ale i zawodowe. Courteney Cox wyreżyserowała film, jest także jego współproducentką, jej były mąż, David Arquette, jest zaś producentem wykonawczym obrazu.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: