Plotkowano, że za rozpadem związku z ojcem jej dziecka stoi nowa miłość. Gardias komentuje

Dorota Gardias po trzech latach zakończyła związek z operatorem Piotrem Bukowieckim. Okoliczności rozstania skomentowała w rozmowie z magazynem "Flesz".
Gardias opowiada o rozstaniu Plotkowano, że za rozpadem związku z ojcem jej dziecka stoi nowa miłość. Prezenterka komentuje Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki parą byli przez trzy lata. Wspólnie wychowują półtoraroczną córkę Hanię. Informacje o tym, że podjęli decyzję o zakończeniu związku, w mediach pojawiły się kilka dni temu. Pogodynka potwierdziła te doniesienia w rozmowie z magazynem "Flesz". Dodała, że do rozstania doszło w pokojowej atmosferze. Nasze uczucie po prostu się wypaliło. Ale rozstaliśmy się w zgodzie, bo oboje z Piotrem jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi. Szczęście naszej córki jest dla nas najważniejsze, dlatego nadal będziemy utrzymywać bliski kontakt. Piotr może ją odwiedzać i się nią zajmować, kiedy tylko chce - powiedziała. Informacjom o rozstaniu z Bukowieckim towarzyszyły plotki o nowej miłości w życiu pogodynki, która miał być rzekomą przyczyną zakończenia poprzedniego związku. Gwiazda postawiła te rewelacje bez komentarza. Nie komentuje plotek. Teraz skupiam się tylko na mojej córce Hani i pracy. To są moje priorytety - oznajmiła.

Dorota Gardias i Piotr Bukowiecki parą byli przez trzy lata. Wspólnie wychowują półtoraroczną córkę Hanię. Informacje o tym, że podjęli decyzję o zakończeniu związku, w mediach pojawiły się kilka dni temu. Pogodynka potwierdziła te doniesienia w rozmowie z magazynem "Flesz". Dodała, że do rozstania doszło w pokojowej atmosferze.

Nasze uczucie po prostu się wypaliło. Ale rozstaliśmy się w zgodzie, bo oboje z Piotrem jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi. Szczęście naszej córki jest dla nas najważniejsze, dlatego nadal będziemy utrzymywać bliski kontakt. Piotr może ją odwiedzać i się nią zajmować, kiedy tylko chce - powiedziała.

Informacjom o rozstaniu z Bukowieckim towarzyszyły plotki o nowej miłości w życiu pogodynki, która miał być rzekomą przyczyną zakończenia poprzedniego związku. Pogodynka ta rewelacje pozostawiła bez komentarza.

Nie komentuje plotek. Teraz skupiam się tylko na mojej córce Hani i pracy. To są moje priorytety - oznajmiła.

 

Gardias Dorota 2014-11-25Facebook.com/Dorota Gardias

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS