Myśleliście, że nic nie pobije "Lodołamacza" u boku Niecika? Jej się udało. "Kasia po prostu się wczuła"

Szykuje nam się kolejny hit internetu wykreowany przez gwiazdę disco polo. A raczej przez to, co dzieje się w tle jego szalonych występów.
Szykuje nam się kolejny hit internetu Kasia Cichopek u boku Tomasza Niecika Tomasz Niecik może wymyślać najbardziej wpadające w ucho refreny, zakładać najbardziej połyskujące garnitury i wbijać w fotel najbardziej finezyjnymi układami choreograficznymi, jednak czasem starania artysty nikną w obliczu tego, co dzieje się za jego plecami. Tak stało się, gdy po wspólnym występie w "Dzień Dobry TVN" internet oszalał na punkcie rosłego tancerza ochrzczonego pieszczotliwym "Lodołamacz". Tym razem show wokaliście skradła niepostrzeżenie Katarzyna Cichopek. W programie aktorki "Twój Puls", emitowanym na antenie TV Puls, miało miejsce premierowe wykonanie piosenki "Czekam tu na Ciebie". Energiczne rytmy sprawiły, że prowadząca nie mogła usiedzieć w miejscu i dołączyła do zabawy. Żywiołowy taniec aktorki nie mógł ujść uwadze komentujących nagranie na YouTube. Większość, delikatnie mówiąc, nie kryła zdumienia zaistniałą sytuacją.

Tomasz Niecik może wymyślać najbardziej wpadające w ucho refreny, zakładać najbardziej połyskujące garnitury i wbijać w fotel najbardziej finezyjnymi układami choreograficznymi, ale czasem jego starania zupełnie nikną w obliczu tego, co dzieje się za jego plecami. Tak stało się, gdy po wspólnym występie w "DD TVN" internet oszalał na punkcie rosłego spontanicznego tancerza ochrzczonego pieszczotliwym "Lodołamacz".

Fot. Kamil Piklikiewicz/DDTVN/East News  Warszawa, 16.01.2015  Na planie programu Dzien Dobry TVN    N/Z:  Tomasz Niecik z ochroniarzem East News

Tym razem show wokaliście skradła niepostrzeżenie Katarzyna Cichopek. W programie aktorki "Twój Puls", emitowanym na antenie TV Puls, miało miejsce premierowe wykonanie piosenki "Czekam tu na Ciebie". Energiczne rytmy sprawiły, że prowadząca nie mogła usiedzieć na miejscu i dołączyła do zabawy.

Żywiołowy taniec aktorki nie mógł ujść uwadze komentujących nagranie na YouTube. Większość, delikatnie mówiąc, przecierała oczy ze zdumienia.

Co ta Cichopek to ja nie.
Zamiast Koksa Cichopek, hahaha.
I ona wygrała "Taniec z Gwiazdami"? Lol - pisali internauci.

Znaleźli się tez jednak obrońcy "tańca Cichopek".

Cichopek bardzo fajnie odnalazła się w tej sytuacji. Bardzo mi się podobało.
Mnie się podoba, super muza, świetny wykon, co wy chcecie? Niecik boskie ciacho i w formie jak zawsze. A piosenka "sweet". Mogę słuchać godzinami, a Kasia po prostu się wczuła. Tylko przy Nieciku można się tak wyluzować, hehe - komentowali inni.

A jak Wam podobał się szalony duet Niecika i Cichopek?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS