Piękna sesja w kolorowym magazynie? Skąd! Timberlake i Biel pokazali syna na Instagramie

W przypadku tak wielkich nazwisk to aż zaskakujące - bo gwiazdy pokroju Justina Timberlake'a najczęściej prezentują dzieci światu w pięknych sesjach w magazynach typu "People". A artysta zdjęcie syna opublikował na Instagramie.
Pokazali syna światu Timberlake i Biel pokazali syna na Instagramie Gwiazdy najczęściej prezentują dzieci światu w pięknych sesjach w magazynach typu "People". A Justin Timberlake zdjęcie syna opublikował na Instagramie. W przypadku tak wielkich nazwisk to aż zaskakujące - bo gwiazdy pokroju Justina Timberlake'a najczęściej prezentują dzieci światu w pięknych sesjach w magazynach typu "People". A artysta zdjęcie syna opublikował na Instagramie. Właściwie chyba wszyscy komentatorzy amerykańskiego show-biznesu spodziewali się, że Justin Timberlake i Jessica Biel, jeśli w ogóle syna pokażą, to właśnie w jakimś kolorowym magazynie i dostaną za to sporą sumę, którą przekażą na cele charytatywne. I nie byłoby w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że kiedyś przecież ich zdjęcia ślubne ukazały się w "People". Nie tym razem. Para, która zwlekała długie miesiące, by potwierdzić informację o ciąży i która bardzo rzadko dzieli się prywatnością, sama opublikowała zdjęcie małego Silasa Randalla na Instagramie. Justin zdjęcie podpisał: "Timberlake'owie są gotowi!! Do boju Grizz!!" Chodzi oczywiście o Memphis Grizzlies, drużynę NBA z rodzinnego miasta Justina, która w niedzielę grała pierwszy mecz playoffów z Portland Trail Blazers. Silas urodził się na początku kwietnia, jest pierwszym dzieckiem gwiazdorskiej pary.

Właściwie chyba wszyscy komentatorzy amerykańskiego show-biznesu spodziewali się, że Justin Timberlake i Jessica Biel, jeśli w ogóle syna pokażą, to właśnie w jakimś kolorowym magazynie i dostaną za to sporą sumę, którą przekażą na cele charytatywne. I nie byłoby w tym nic dziwnego, zwłaszcza, że kiedyś przecież ich zdjęcia ślubne ukazały się w "People". Nie tym razem. Para, która zwlekała długie miesiące, by potwierdzić informację o ciąży i która bardzo rzadko dzieli się prywatnością, sama opublikowała zdjęcie małego Silasa Randalla na Instagramie.

Jessica Biel z synem SilasemInstagram.com/justintimberlake

Justin zdjęcie podpisał: "Timberlake'owie są gotowi!! Do boju Grizz!!" Chodzi oczywiście o Memphis Grizzlies, drużynę NBA z rodzinnego miasta Justina, która w niedzielę grała pierwszy mecz playoffów z Portland Trail Blazers.

Silas urodził się na początku kwietnia, jest pierwszym dzieckiem gwiazdorskiej pary.

Abc