Kontrowersyjna sesja Miley Cyrus z córkami Bruce'a Willisa i Demi Moore. Wypięte pupy i nagie piersi. Piszą o tym media na całym świecie

Miley Cyrus nie przestaje szukać sposobów szokowania zdjęciami. Tym razem pomagały jej córki Bruece'a Willisa i Demi Moore. Media żywo zareagowały.

Każda z tych dziewczyn czuje się swobodnie zarówno w bieliźnie, jak i bez niej. Zdjęć toples Miley Cyrus nie jesteśmy już nawet w stanie zliczyć. Jej instagramowe konto jest nimi wypełnione. W tym samym serwisie, ale i na Twitterze, nago pozowały także Scout i Tallulah Willis, córki Bruce'a Willisa i Demi Moore. Gdy trzy młode dziewczyny spędzały wieczór w towarzystwie fotografa Merta Atlasa (który znany jest zamiłowania do dość kontrowersyjnych, wypełnionych erotyzmem sesji), musiało się to skończyć prowokacyjnymi fotkami. Przy wszystkich wyzywających pozach, Miley, Tallulah i Scout newralgiczne części ciała miały zasłonięte nałożonymi na fotki grafikami. Po co? Żeby nie mogli się do nich "przyczepić" administratorzy serwisu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

O ile Cyrus sprawia czasem wrażenie, że lubi szokować dla zabawy, to siostry Willis odsłaniają ciało w imię walki z cenzurowaniem nagich piersi, promując kampanię #FreeTheNipple. Przegląd prasy pokazuje, że ich połączone wysiłki wywołały lawinę komentarzy na całym świecie.

O sesji gwiazdek głośno jest na całym świecie.

Miley Cyrus i Scout Willis pozwoliły zaszaleć sutkom na Instagramie, bo to dla nich normalne - zwraca uwagę LifeAndStyleMag.com.
Rozwiązła Cyrus z córkami Willisa pozuje na Instagramie - oburza się argentyński serwis Ciudad.com.
Miley Cyrus i Scout Willis kontynuują walkę o dopuszczenie nagości na Instagramie - zauważa hiszpańskojęzyczne wydanie EOnline.com.
Cyrus i córki Willisa toples - zachęca czytelników peruwiańskie wydanie dziennika "Metro".
Miley świeci piersiami razem z córkami Willisa - dostrzegła sesję popołudniówka z Monachium.
Gorąca sesja Miley i córek Willisa - ogłasza portal włoskiego kanału telewizji TGcom24.

W podobny sposób piszą serwisy od Francji po Peru. Jeśli chodziło im o zwrócenie na siebie uwagi, niewątpliwie się udało.

 

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem


POLUB NAS