Suknia księżniczki zasłaniała całe ciało. Ale wtedy Kaczororwska zrobiła obrót. Falbany do góry i...

Najjaśniejsza gwiazda "Tańca z Gwiazdami"? Wiadomo, Agnieszka Kaczorowska. Znów to potwierdziła.
Kaczorowska znów błyszczy Gwiazda zaprezentowała się w balowej sukni Jak to jest możliwe, że Agnieszka Kaczorowska wygląda świetnie we wszystkich kreacjach, jakie przygotowują jej styliści "Tańca z Gwiazdami"? Obcisły kostium podkreślający każdy milimetr ciała czy długa suknia księżniczki? W przypadku tej gwiazdy to nie ma większego znaczenia, bo zawsze prezentuje się rewelacyjnie. Tak było również w ostatnim odcinku tanecznego show. Kaczorowska zachwyciła kreacją, układem tanecznym, ale również makijażem. Tego wieczoru za make up odpowiedzialna była makijażystka gwiazd, Magda Pieczonka. Trzeba przyznać, że ta utalentowana wizażystka naprawdę potrafi podkreślić urodę oddających się w jej ręce celebrytek. W przypadku Agnieszki Kaczorowskiej udało się to w stu procentach.

Jak to jest możliwe, że Agnieszka Kaczorowska wygląda świetnie we WSZYSTKICH kreacjach, jakie przygotowują jej styliści "Tańca z Gwiazdami"? Czy założy obcisły kostium podkreślający każdy milimetr ciała, czy długą suknię księżniczki, prezentuje się wspaniale. Tak było i tym razem. A suknia do ziemi i tak odsłoniła na parkiecie całkiem sporo. Co za nogi!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Tancerka zachwyciła kreacją, układem tanecznym, ale również makijażem. Za ten odpowiedzialna była tego wieczoru makijażystka gwiazd, Magda Pieczonka. Ona naprawdę potrafi podkreślić urodę oddających się w jej ręce celebrytek. Zobaczcie zresztą jej tutoriale z gwiazdami w rolach głównych.

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Suknia księżniczki zasłaniała całe ciało. Ale wtedy Kaczororwska zrobiła obrót. Falbany do góry i...
Zaloguj się
 • slimslider

  Oceniono 41 razy 7

  "Suknia księżniczki zasłaniała całe ciało.", bo jak się nie ma pokazowych nóg, to mini nie jest stosowne. Doda niestey do tak subtelnych nie należy...

 • Gość: fakit

  Oceniono 5 razy 3

  aga znow dostala orgazmu na widok bozeny z klanu...

 • antydoda

  Oceniono 4 razy 2

  Bożenka z Klanu ikoną mody u Plotka haha

 • Jarek P.

  Oceniono 3 razy 1

  "Co za nogi!" - tak, to jest pierwszy komentarz, który się nasuwa. Można by jeszcze dodać na początku "Jezus Maria"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX