Zagraniczne media zachwycona Kają Paschalską. "Poznajcie seksowną polską Beyonce"

Kaja Paschalska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przeszła wiele metamorfoz, ale jedna z nich zapadła nam szczególnie mocno w pamięć. I najwyraźniej nie tylko nam.
Kaja Paschalska polską Beyonce "Poznajcie seksowną polską Beyonce" Kaja Paschalska w "Twoja twarz brzmi znajomo" przeszła wiele metamorfoz, ale jedna z nich zapadła nam szczególnie mocno w pamięć. I najwyraźniej nie tylko nam. Kiedy zobaczyliśmy Paschalską jako Beyonce w piosence "Single Ladies", trudno było nam uwierzyć, że na scenie "TTBZ" nie występuje prawdziwa "Queen B". Aktorka świetnie poradziła sobie z zadaniem - ruszała się zupełnie jak piosenkarka, na dodatek jej figura robiła równie dobre wrażenie. Na metamorfozę Paschalskiej uwagę zwrócił także brytyjski "Mirror". - Beyonce jest tylko jedna, ale możliwe, że Polska właśnie znalazła jej godną następczynię - czytamy na stronie brytyjskiego dziennika. - Polska piękność tańczyła na scenie doskonale, a od jej długich nóg trudno było oderwać wzrok! Takie pochwały pod adresem polskich gwiazd nie zdarzają się w zagranicznej prasie na co dzień. Czyżby Paschalska miała szansę na międzynarodową karierę jako sobowtór Beyonce?

Kiedy zobaczyliśmy Paschalską jako Beyonce w piosence "Single Ladies", trudno było nam uwierzyć, że na scenie "TTBZ" nie występuje prawdziwa "Queen B". Aktorka świetnie poradziła sobie z zadaniem - ruszała się zupełnie jak piosenkarka, na dodatek jej figura robiła równie dobre wrażenie.

Na metamorfozę Paschalskiej uwagę zwrócił także brytyjski "Mirror".

Beyonce jest tylko jedna, ale możliwe, że Polska właśnie znalazła jej godną następczynię - czytamy na stronie brytyjskiego dziennika. - Polska piękność tańczyła na scenie doskonale, a od jej długich nóg trudno było oderwać wzrok!

Takie pochwały pod adresem polskich gwiazd nie zdarzają się w zagranicznej prasie na co dzień. Czyżby Paschalska miała szansę na międzynarodową karierę jako sobowtór Beyonce? Przypomnijcie sobie jej występ i przyznajcie - doskonale poradziłaby sobie w tej roli:

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS