"Nie mieszczę się w futrynie". Kto by jednak zwracał uwagę na kapelusz, kiedy Doda pozuje w sukience z siatki

Wokalistka przyzwyczaiła fanów do śmiałych kreacji. W dalszym ciągu potrafi jednak zaskoczyć wyjątkowo seksowną stylizacją.
Doda wciąż potrafi zaskakiwać Wokalistka zaprezentowała się w bardzo seksownej stylizacji Doda będzie gwiazdą piątkowego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Zdjęcia z prób pokazała na Instagramie. Gwiazda przygotowała na tę okazję wyjątkową kreację. Wokalistka wystąpi w ogromnym czarnym kapeluszu. Nie w każdą futrynę się mieszczę. Ale za to deszcz mi niestraszny - tak podpisała jedno ze zdjęć. Największą uwagę przyciąga jednak sukienka wykonana z siatki. Fani projektów uczestnika "Project Runway", Maćka Sieradzky'ego od razu mogą rozpoznać w kreacji charakterystyczne dla niego "plecionki". Wielbiciele Dody są zachwyceni kreacją. W komentarzach posypały się same komplementy. "Rewelacja. Sam seks!", "Sexy i z klasą", " Rakieta jak zawsze" - pisali zachwyceni internauci". A jak Wam się podoba Doda w projekcie Sieradzky'ego?

Doda będzie gwiazdą piątkowego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Zdjęcia z prób pokazała już w czwartek na swoim Instagramie. Gwiazda przygotowała na tę okazję wyjątkową kreację - pozuje w ogromnym czarnym kapeluszu. Jedno ze zdjęć podpisała:

Nie w każdą futrynę się mieszczę. Ale za to deszcz mi niestraszny.

Cała uwaga i tak kieruje się jednak na sukienkę z siatki. Fani projektów uczestnika "Project Runway", Maćka Sieradzky'ego od razu mogą rozpoznać w kreacji charakterystyczne dla niego "plecionki".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fanów "królowa" w takiej odsłonie zachwyciła. W komentarzach posypały się same komplementy.

Rewelacja. Sam seks!
Sexy i z klasą.
Rakieta jak zawsze.
Sztos - pisali zachwyceni internauci.

A jak Wam się podoba Doda w projekcie Sieradzky'ego?

em


 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS