Krótsze włosy i grzeczniejsze ubrania to nie jedyne zmiany u Wodzianki. Dodała coś jeszcze

Między imagem, który miała w programie Kuby Wojewódzkiego a tym, jak wygląda teraz, jest ogromna przepaść. Tak, tak, Wodzianka ugrzeczniła styl.
Grzeczniejsza Wodzianka Krótsze włosy i grzeczniejsze ubrania to nie jedyne zmiany u Wodzianki. Dominka "Wodzianka" Zasiewska po urodzeniu dziecka rzadko bywa i zajęła się obowiązkami młodej mamy. Zmieniła też swój wygląd na grzeczniejszy. Między imagem, który miała w programie Kuby Wojewódzkiego a tym, jak wygląda teraz, jest ogromna przepaść. Tak, tak, Wodzianka ugrzeczniła styl. Dominka "Wodzianka" Zasiewska po urodzeniu dziecka rzadko bywa i zajęła się obowiązkami młodej mamy. Ale to nie wszystko. Zmieniła swój wygląd. Pomogły jej w tym nie tylko grzeczniejsze ubrania i krótsze włosy ubrania, ale również okulary. Swój nowy image często prezentuje na Instagramie. Celebrytka w nowym wydaniu spotyka się z bardzo pozytywnym odzewem internautów. Według nas Dominice do twarzy w tych okularach. Pytanie tylko, czy są to okulary korekcyjne, czy może zerówki, które jeszcze bardziej mają "ugrzecznić" jej styl?

Dominka "Wodzianka" Zasiewska po urodzeniu dziecka rzadko bywa i zajęła się obowiązkami młodej mamy. Ale to nie wszystko. Zmieniła swój wygląd. Pomogły jej w tym nie tylko grzeczniejsze ubrania i krótsze włosy ubrania, ale również okulary. Swój nowy image często prezentuje na Instagramie.

<< ZOBACZ DOMINIKĘ W OKULARACH >>

Celebrytka w nowym wydaniu spotyka się z bardzo pozytywnym odzewem internautów.

Komentarze na Instagramie Dominiki ZasiewskiejInstagram.com/the_real_watergirl

Według nas Dominice do twarzy w tych okularach. Pytanie tylko, czy są to okulary korekcyjne czy może zerówki, które jeszcze bardziej mają "ugrzecznić" jej styl? :)

ab

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS