Harper z tatą jeździ na hulajnodze i chodzi na zakupy, a z mamą? "Wspólny wypad dziewczyn"

Victoria Beckham rzadko pokazuje na Instagramie swoje zdjęcia z córką. Tym razem zrobiła wyjątek.
Victoria na zakupach z córką Harper z tatą jeździ na hulajnodze i chodzi na zakupy, a z mamą? Victoria Beckham rzadko pokazuje na Instagramie swoje zdjęcia z córką. Tym razem zrobiła wyjątek. Żona Davida Beckhama pokazała się z córką na zakupach. Victoria Beckham rzadko pokazuje na Instagramie swoje zdjęcia z córką. Tym razem zrobiła wyjątek. Victoria Beckham otworzyła właśnie butik w domu towarowym Barney's w Los Angeles. Zanim jednak wieczorem uczciła to wydarzenie uroczystą kolacją, w dzień spędziła nieco czasu z córką, Harper. Obie dały się sfotografować, gdy spacerowały pasażem galerii handlowej i trzymały się za ręce. "Z moją najlepszą przyjaciółką. Wspólny wypad dziewczyn!" - napisała pod zdjęciem, które pokazała na Instagramie. Zdjęcie jest o tyle niezwykłe, że na Instagramie gwiazdy próżno szukać wspólnych zdjęć z córką. Victoria Beckham traktuje Instagram nie tyle jako pamiętnik, co jako miejsce ewidencji oficjalnych wyjść i prestiżowych kreacji, które miała na sobie. "Choć wieczorem dołączyła do męża Davida, wcześniej upewniła się, że jej córka Harper otrzymała sprawiedliwą porcję uwagi" - skomentował to "Daily Mail". Rodzina Beckhamów bawi w Los Angeles od świąt wielkanocnych. Nie jest im to całkowicie obce miasto, David Beckham mieszkał tu przez kilka lat, kiedy grał w zespole LA Galaxy. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć, jak tym razem on zaopiekował się małą, zabierając ja na lody. Media wtedy spekulowały, że Harper owinęła sobie ojca wokół małego palca. Nie jest to takie do końca wydumane spostrzeżenie, wystarczy zobaczyć, jak się bawili, kiedy zabrał ją na hulajnogę.

Victoria Beckham otworzyła właśnie butik w domu towarowym Barney's w Los Angeles. Zanim jednak wieczorem uczciła to wydarzenie uroczystą kolacją, w dzień spędziła nieco czasu z córką, Harper. Obie dały się sfotografować, gdy spacerowały pasażem galerii handlowej i trzymały się za ręce.

Z moją najlepszą przyjaciółką. Wspólny wypad dziewczyn! - napisała pod zdjęciem, które pokazała na Instagramie.

Victoria Beckham z córką HarperScreen z Instagram.com/Victoria Beckham

Zdjęcie jest o tyle niezwykłe, że na Instagramie gwiazdy próżno szukać wspólnych zdjęć z córką. Victoria Beckham traktuje Instagram nie tyle jako pamiętnik, co jako miejsce ewidencji oficjalnych wyjść i prestiżowych kreacji, które miała na sobie.

Choć wieczorem dołączyła do męża Davida, wcześniej upewniła się, że jej córka Harper otrzymała sprawiedliwą porcję uwagi - skomentował to "Daily Mail".

Rodzina Beckhamów bawi w Los Angeles od świąt wielkanocnych. Nie jest im to całkowicie obce miasto, David Beckham mieszkał tu przez kilka lat, kiedy grał w zespole LA Galaxy. Niedawno mieliśmy okazję zobaczyć, jak tym razem on zaopiekował się małą, zabierając ja na lody. Media wtedy spekulowały, że Harper owinęła sobie ojca wokół małego palca. Nie jest to takie do końca wydumane spostrzeżenie, wystarczy zobaczyć, jak się bawili, kiedy zabrał ją na hulajnogę.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: