Zazwyczaj wybiera kobiece sukienki, teraz zaskoczyła. To był bardzo udany eksperyment

Czasami do wywołania efektu "wow" wystarczy prosty fason, klasyka i piękny uśmiech. Wokalistka jest na to najlepszym przykładem.
Halina Mlynkova eksperymentuje Zazwyczaj wybiera kobiece sukienki, tym razem zaskoczyła wszystkich Czasami do wywołania efektu "wow" wystarczy prosty fason, klasyka i piękny uśmiech. Halina Mlynkova jest na to najlepszym przykładem. Wokalistka lubi podkreślić swoją świetną figurę kobiecymi, eksponującymi walory sylwetki strojami. Okazuje się, że od czasu do czasu lubi również poeksperymentować. Na prezentacji nowej kolekcji biżuterii marki Beller, której jest ambasadorką, pojawiła się w prostym i klasycznym zestawie. Do granatowej marynarki z ciekawymi rękawami, dobrała spodnie w tym samym kolorze i białe szpilki. W tym "męskim" zestawie nadal prezentowała się niezwykle powabnie i kobieco. Zwieńczeniem tej stylizacji był piękny uśmiech, który nie schodził z twarzy Mlynkovej. Jak widać, małżeństwo bardzo jej służy. A Wam jak podoba się ta stylizacja?

Halina Mlynkova lubi podkreślić swoją świetną figurę kobiecymi, często eksponującymi walory sylwetki strojami. Okazuje się, że i ona lubi poeksperymentować nieco ze swoim stylem. Na prezentacji nowej kolekcji biżuterii marki Beller, której jest ambasadorką, pojawiła się w prostym i klasycznym zestawie. Do granatowej marynarki z ciekawymi rękawami, dobrała spodnie w tym samym kolorze i białe szpilki. W tym "męskim" zestawie nadal prezentowała się niezwykle powabnie i kobieco.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Zwieńczeniem "looku" był piękny uśmiech, który nie schodził z twarzy Mlynkovej. Jak widać, małżeństwo bardzo jej służy. A Wam jak podoba się ta stylizacja? Lepiej niż kiedy próbuje założyć coś bardziej "szalonego"?

Efektowne nie znaczy wygodne! Właśnie przekonała się o tym Halina Mlynkova

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS