Seksowny dekolt i TE nogi. Oczywiście, że Scarlett wyglądała ślicznie. Zapomniała tylko sprawdzić jedną rzecz

Takie wpadka zdarzają się na salonach co jakichś czas. Tym razem nie uniknęła jej piękna aktorka.
Scarlett Johansson zaliczyła wpadkę Aktorka podczas ostatniej imprezy wyglądała pięknie. Zapomniała tylko o pewnym szczególe Scarlett Johansson kilka dni temu pojawiła się na uroczystej premierze filmu "Marvel's Avengers: Age Of Ultron" w Dolby Theatre. Gwiazda zaprezentowała się w krótkiej czarnej sukience i złotych szpilkach. Kreacja spełniła swoje zadanie i podkreśliła zgrabne nogi Scarlett. Aktorka wyglądała prześlicznie, jednak umknęła jej pewna drobnostka. Ups. Johansson zapomniała usunąć metkę z buta - napisał "Daily Mail". Wiemy oczywiście, że nie jest to ogromna wpadka, a aktorzy na salonach często pojawiają się w wypożyczonych butach czy ubraniach. Jednak stylistka gwiazdy powinna usunąć metkę z pięknych szpilek, prawda?

Scarlett Johansson niedawno na premierę "Marvel's Avengers: Age Of Ultron" w Dolby Theatre przybyła w krótkiej czarnej sukience, a do niej dobrała złote buty na szpilce. Kreacja spełniła swoje zadanie i podkreśliła zgrabne nogi. Johansson wyglądała w niej prześlicznie, tylko zapomniała o jednej rzeczy - nie odkleiła metki od butów.

Ups. Zapomniała usunąć naklejkę z buta - skomentował "Daily Mail".

Wiemy oczywiście, że nie jest to ogromna wpadka, a aktorzy na salonach często pojawiają się w wypożyczonych butach czy ubraniach. Jednak stylistka Johansson mogłaby przypilnować, by metka zniknęła z pięknych szpilek, prawda?

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>


A tak prezentowała się Scarlett na gali MTV:

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS