Mówi, że jej nowa "praca na pełen etat" to karmienie. A w przerwie? Mierzy ubrania i radzi się fanów na FB. My widzimy tylko TE NOGI

Aktorka urodziła dziecko zaledwie 3 miesiące temu. Urlop macierzyński? To chyba nie dla niej.

Blake Lively to młoda mama, która nie ukrywa tego, że dziecko jest absolutnie najważniejszym elementem jej życia. Ale córka, o której w końcu wiemy, że nazywa się James, nie przesłoniła aktorce całego świata. Gwiazda "Plotkary" rozwija swoją firmę Preserve, promuje nowy film, a do tego nie przestaje zachwycać.

27-letnia gwiazda udzieliła magazynowi "Allure" wywiadu, w którym przyznała, że czuje się przede wszystkim mamą, a jej pełnoetatowa praca to teraz karmienie piersią:

To tak, jakbym pędziła po autostradzie i nie przestawała pompować - żartowała w wywiadzie. - Czuję, że zdałam sobie sprawę z tego, co jest dla mnie w życiu najważniejsze, a teraz wszystko po prostu samo się układa.

Dlatego zdecydowała się rozwijać swoją markę, którą założyła po tym, jak zakończyła się jej praca w serialu "Plotkara":

To dotyka moich zainteresowań, ale to też oczywiście biznes, który mogę kontrolować - przyznała. - Jeśli odniosę sukces, podaruję mojej rodzinie i dziecku bezpieczeństwo. Mój zawód, aktorstwo, zależy od tego, czy ktoś da mi rolę. Uwielbiam to, ale tej pracy nie da się kontrolować.

Marka Lively rozwija się prężnie, a na pewno nie bez znaczenia jest tu fakt, że aktorka "reklamuje" ubrania firmy na swoich profilach na Facebooku czy Instagramie. Postanowiła poradzić się fanów w kwestiach stylizacji. Wybierała ubrania, pozowała w różnych butach, oni odpowiadali... Ubrania ubraniami, ale spójrzcie na jej figurę. Naprawdę urodziła 3 miesiące temu?!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Fanką Preserve jest też siostra Lively - aktorka Robyn Lively (znana m.in. z filmu "Młoda czarownica"). Blake pokazała niedawno ich wspólne zdjęcie:

Tak się cieszyłam, że moja siostra odwiedziła mnie na konferencji "Wieku Adaline" [najnowszy film Lively - przyp.red.]. Aż nagle zauważyłam... Ta kretynka ukradła moją sukienkę z Preserve! - żartowała Lively. - To moment, w którym ją przyłapałam. Pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają. Ja kradnę jej dziecko, ona kradnie mi ciuchy.

Blake i Robyn LivelyInstagram.com/preserveus

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS