Lewandowska nie jest już szatynką! "Czas na zmiany". Fani nie są zachwyceni: Masakra

Sportsmenka zdecydowała się na sporą zmianę. Efekty pokazała internautom.
Pomarańczowa Lewandowska Sportsmenka zdecydowała się na sporą zmianę. Anna Lewandowska zachwyca nie tylko wysportowaną sylwetką. Zachwyca(ła) też włosami, ale teraz zmieniła ich kolor na... pomarańczowy. Anna Lewandowska zachwyca nie tylko wysportowaną sylwetką. Może się też pochwalić wspaniałymi, gęstymi włosami. Fakt, że zdecydowała się nieco je skrócić i zmienić fryzurę nie jest aż tak zadziwiający - robi to przecież każda kobieta. Ale Lewandowska zmieniła też kolor włosów. "Wiosna przyszła. Czas na zmiany" - napisała na Facebooku. Fanom nie udzielił się entuzjazm mistrzyni karate. A jak Wam się podoba?

Anna Lewandowska zachwyca nie tylko wysportowaną sylwetką. Może się też pochwalić wspaniałymi, gęstymi włosami. Fakt, że zdecydowała się nieco je skrócić i zmienić fryzurę nie jest aż tak zadziwiający - robi to przecież każda kobieta. Ale Lewandowska zmieniła też kolor włosów.

Wiosna przyszła - napisała na Facebooku. - Czas na zmiany.

I pokazała zdjęcie:

Anna Lewandowska Facebook.com/annalewandowska

Fanom nie udzielił się entuzjazm mistrzyni karate:

Anna Lewandowska Facebook.com/annalewandowska

A jak Wam się podoba?

Do atutów Anny Lewandowskiej należą też piękne nogi. Zobaczcie, jak wyglądają, kiedy eksponuje je w kobiecych szpilkach i krótkiej sukience:

 

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak Ci się podoba nowa fryzura Lewandowskiej?