Madonna całuje Drake'a, w sieci burza. "Jakby babcia pocałowała cię w usta, gdy czekałeś na całusa w czoło". Jej odpowiedź nie uciszy hejterów

Francuski pocałunek Madonny trwał kilka sekund. Wygląda na to, że były to najdłuższe sekundy w życiu Drake'a.
Madonna całuje Drake'a Najdłuższe sekundy w życiu Drake'a. Gdy na festiwalu Coachella 56-letnia matka czwórki dzieci, Madonna, pocałowała w usta 28-letniego rapera Drake'a, ten nie wyglądał na specjalnie zachwyconego. Francuski pocałunek Madonny trwał kilka sekund. Wygląda na to, że były to najdłuższe sekundy w życiu Drake'a. Gdy na festiwalu Coachella 56-letnia matka czwórki dzieci pocałowała w usta 28-letniego rapera, w sieci zawrzało. Madonna świetnie się bawiła, Drake ewidentnie mniej. Choć według TMZ.com jego odruch zniesmaczenia wywołał jedynie nadmiar szminki, fani jednoznacznie uznali, że weteranka pop przesadziła. Na Twitterze wielu wytknęło różnicę wieku między artystami. W zachodnich mediach zachwytów też nie widać. "Drake udowodnił, że całowanie się z Madonną jest tak koszmarne, jak zawsze mi się to wydawało" - napisała była gwiazda CNN, dziennikarz Piers Morgan. Negatywnych reakcji przybywało. Madonna zareagowała na nie dość agresywnie. Najpierw moment pocałunku z Drakiem opatrzyła tagami #najlepszanoc #wielkijakmadonna i #sukojestemmadonna. Temat pociągnęła dalej, reagując wprost na jeden z nieprzychylnych komentarzy: "Nie lubisz mnie, a nadal oglądasz wszystko co robię. S*ko, jesteś fanką" - napisała. Po pocałunku Madonna odeszła i nie widziała reakcji rapera. Jak skomentował to "The Daily Mail", Drake jest przyzwyczajony do randkowania z dużo młodszymi kobietami, choćby z Rihanną. "Gdy Drake usiadł, wyglądał na mocno zniesmaczonego. Problemem może być różnica wieku. Madonna jest dokładnie dwa razy starsza" - zauważyła gazeta. "Madonna pocałowała Drake'a. Wyglądał, jakby molestowała go babcia" - śmieje się Inqusitir.com. Odbiorca pocałunku poczuł się wywołany do tablicy. Komentarz Drake'a na Instagramie pokazuje, że kontakt z Madonną nie był tak straszny, jak widzą to fani i część mediów: "Nie interpretujcie mylnie mojego szoku! Miałem okazję całować się z królową i na zawsze będę to pamiętał. Dziękuję ci Madonna".

Gdy na festiwalu Coachella 56-letnia matka czwórki dzieci pocałowała w usta 28-letniego rapera, w sieci zawrzało. Madonna świetnie się bawiła, Drake ewidentnie mniej. Słynny już pocałunek miał miejsce podczas wspólnego występu artystów. Madonna śpiewała, Drake siedział na krześle i nagle stało się.

Choć według TMZ.com jego odruch zniesmaczenia wywołał jedynie nadmiar szminki, fani jednoznacznie uznali, że weteranka pop przesadziła. Na Twitterze wielu wytknęło różnicę wieku między artystami. W zachodnich mediach zachwytów też nie widać.

To jakby babcia pocałowała cię w usta, gdy czekałeś na całusa w czoło
Babcia: daj no babuni miodku
Drake: nie nie nieeeeeee!!!
Drake udowodnił, że całowanie się z Madonną jest tak koszmarne, jak zawsze mi się to wydawało - napisała była gwiazda CNN, dziennikarz Piers Morgan.

Negatywnych reakcji przybywało. Madonna zareagowała na nie dość agresywnie. Najpierw moment pocałunku z Drakiem opatrzyła tagami #najlepszanoc #wielkijakmadonna i #sukojestemmadonna. Temat pociągnęła dalej, reagując wprost na jeden z nieprzychylnych komentarzy:

Nie lubisz mnie, a nadal oglądasz wszystko co robię. S*ko, jesteś fanką.

W kolejnych wpisach, tak jak wtedy, gdy całowała Drake'a, podkreśliła "kto tu rządzi".

Nie jestem waszą s*ką, nie wieszajcie na mnie swojego g*wna. Ani wtedy, ani teraz. Nigdy - napisała na Instagramie wrzucając kolejno zdjęcie z sesji do pisma "Rolling Stone" z 1991 roku i jedno z ostatniego koncertu.

Po pocałunku Madonna odeszła i nie widziała reakcji rapera. Jak skomentował to "The Daily Mail", Drake jest przyzwyczajony do randkowania z dużo młodszymi kobietami, choćby z Rihanną.

Gdy Drake usiadł, wyglądał na mocno zniesmaczonego. Problemem może być różnica wieku. Madonna jest dokładnie dwa razy starsza - zauważyła gazeta.
Madonna całuje miotającego się Drake'a - skomentowała telewizja CNN.
Drake zażenowany pocałunkiem z Coachella. Madonna jak Pani Robinson - kpi Examiner.
Madonna pocałowała Drake'a. Wyglądał, jakby molestowała go babcia - śmieje się Inqusitir.com

Wbrew trendowi, serwis Gigwise.com zwrócił uwagę, że tak ostra krytyka w mediach to objaw ageizmu, krytycznego stosunku do kogoś z racji jego wieku.

Gdyby tylko było to możliwe, przemysł muzyczny uczyniłby bycie gwiazdą muzyczną powyżej 40-ki przestępstwem. A możliwe, że poddał eutanazji tych, którzy po 40-tce nie chodzą w swetrach i udają, że nie mają potrzeb seksualnych - portal skrytykował negatywne głosy wobec Madonny.

Odbiorca pocałunku poczuł się wywołany do tablicy. Komentarz Drake'a na Instagramie pokazuje, że kontakt z Madonną nie był tak straszny, jak widzą to fani i część mediów:

Nie interpretujcie mylnie mojego szoku! Miałem okazję całować się z królową i na zawsze będę to pamiętał. Dziękuję ci Madonna.

A jak wy sądzicie, czy zachowanie Madonny zasłużyło na krytykę, która na nią spadła? Zagłosujcie w naszej sondzie. Ciekawi jesteśmy Waszych opinii.

Reakcje na pocałunek Madonny z DrakiemScreen z Twitter.com

Reakcja Madonny na krytykęScreen z Instagram.com

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Czy Madonna zasłużyła na krytykę całując Drake'a?
Więcej o:
Komentarze (22)
Madonna całuje Drake'a, w sieci burza. "Jakby babcia pocałowała cię w usta, gdy czekałeś na całusa w czoło". Jej odpowiedź nie uciszy hejterów
Zaloguj się
 • Gość: shon

  Oceniono 91 razy 69

  Jakoś kiedy obleśny facet pod 60-tkę, z piwnym brzuchem i bez zębów prowadza się z młodą d*peczką to jakoś się nikt nie oburza, jeszcze mu zazdroszczą. Zresztą ten facet nie wyglądał na niezadowolonego, sięgnął nawet ręką do jej włosów i chyba się wkurzył, że ją odepchnęła. Mógł przerwać ten pocałunek w każdej chwili i jakoś tego nie zrobił.

 • Gość: danka

  Oceniono 64 razy 52

  Dzięki Madonnie wielu ludzi dowiedziało się kto to jest Drake

 • ewidentnie

  Oceniono 38 razy 32

  ona go ugryzla, przeciez widac ze cos bylo nie tak, uderzal reka pod koniec

 • Gość: Alex

  Oceniono 21 razy 17

  Nowa piosenka i teledysk "Ghosttown" zmieniły moje zdanie o Madonnie! Zrozumiałem dlaczego jest nazywana Królową Popu... Wielkie pozytywne zaskoczenie~ !

 • Gość: xxx

  Oceniono 8 razy 8

  przeciez widac,ze na poczatku nawet ja objal

 • Gość: ty

  Oceniono 10 razy 6

  najlepszy sposb na promowanie beztalencia jakim jest Dude Drake, Madonna zrobila wielka sprawa dla tego czarnego

 • greta

  Oceniono 8 razy 4

  a tym czasem Hugh Heffner jest bohaterem wielu :p

 • Gość: bolek

  Oceniono 9 razy 3

  pod językiem poczuł,że wypchnął jej sztuczną szczękę, ot i cała tajemnica, klej korega do szczęk puścił

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX