Dekolt? Nie był potrzebny. Prześwitująca bluzka Przetakiewicz i tak odsłoniła wszystko

Joanna Przetakiewicz do tej pory kojarzona była z ponadczasową elegancją. Ale ostatnio jest coraz odważniejsza.
Dekolt? Nie był potrzebny Prześwitująca bluzka Przetakiewicz i tak odsłoniła wszystko. Joanna Przetakiewicz do tej pory kojarzona była z ponadczasową elegancją. Jednak prywatnie Przetakiewicz wybiera coraz bardziej "szalone" stroje. Joanna Przetakiewicz do tej pory kojarzona była z ponadczasową elegancją. Ale ostatnio jest coraz odważniejsza. Projektantka tworzy szykowne stroje o dość klasycznych krojach, a jej znakiem rozpoznawczym stała się "mała biała". Jednak prywatnie Przetakiewicz wybiera coraz bardziej "szalone" stroje. Chętnie odsłania nogi albo dekolt, a jej ostatni wybór również zaskakuje. Dzwony zestawione z cekinowym sweterkiem to zestaw, który mógłby wypaść "grzecznie". Ale nie kiedy sweterek jest uszyty z prześwitującej siatki, która odsłania biustonosz. Joanna Przetakiewicz pojawiła się w tej stylizacji na dwóch pokazach, które odbywały się w poniedziałek wieczorem: Mokobelle i pierwszej kolekcji Macieja Sieradzkiego.

Projektantka tworzy szykowne stroje o dość klasycznych krojach, a jej znakiem rozpoznawczym stała się "mała biała". Jednak prywatnie Przetakiewicz wybiera coraz bardziej "szalone" stroje. Chętnie odsłania nogi albo dekolt, a jej ostatni wybór również zaskakuje.

Dzwony zestawione z cekinowym sweterkiem to zestaw, który mógłby wypaść "grzecznie". Ale nie kiedy sweterek jest uszyty z prześwitującej siatki, która odsłania biustonosz.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Joanna Przetakiewicz pojawiła się w tej stylizacji na dwóch pokazach, które odbywały się wczorajszego wieczoru: Mokobelle i pierwszej kolekcji Macieja Sieradzky'ego.

Nam się podoba, a Wam?

Nawet kiedy projektantka stawia na proste ubrania, dobiera do nich dodatki, które przyciągają uwagę. Na przykład TAKIE buty:

 

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS