Nie ma figury modelki, ale zachwyciła kreacją. Niestety potem się przebrała. Skrzydła anioła i lateksowe leginsy. KOSZMAR

Gwiazda "Pitch Perfect" nie ma problemu ze swoimi krągłościami. Ale chyba czasem wolelibyśmy, by spojrzała na siebie nieco bardziej krytycznie.
Wpadka Rebel Wilson Nie ma figury modelki, ale zachwyciła kreacją. Niestety potem się przebrała Podczas gali MTV Rebel Wilson miała na sobie sukienkę, która idealnie pasowała do jej sylwetki. Niestety, potem aktorka przebrała się w... legginsy i skrzydła. Gwiazda "Pitch Perfect" nie ma problemu ze swoimi krągłościami. Ale chyba czasem wolelibyśmy, by spojrzała na siebie nieco bardziej krytycznie. Rebel Wilson lubi zapominać o radach stylistów i często wychodzi jej to na dobre. Na gali MTV postanowiła jednak zadowolić zarówno speców od wizerunku, jak i siebie. Najpierw pozowała w prostej, czarnej sukience, która bez wątpienia idealnie nadawała się do jej sylwetki. Przykryła ramiona, wysmukliła figurę, odsłoniła zgrabne łydki - po prostu wzorcowy model z podręcznika "Stylu dla puszystych". Ale potem aktorka przebrała się w legginsy i skrzydła. Tak, dobrze przeczytaliście. No i może byłoby to urocze, ale ten odsłonięty brzuch... Przykro nam, ale nie. Po prostu nie.

Rebel lubi zapominać o radach stylistów i często wychodzi jej to na dobre. Na gali MTV postanowiła jednak zadowolić zarówno speców od wizerunku, jak i siebie.

Najpierw pozowała w prostej, czarnej sukience, która bez wątpienia idealnie nadawała się do jej sylwetki. Przykryła ramiona, wysmukliła figurę, odsłoniła zgrabne łydki - po prostu wzorcowy model z podręcznika "Stylu dla puszystych". Ale potem aktorka przebrała się w legginsy i skrzydła. Tak, dobrze przeczytaliście.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA>>

No i może byłoby to urocze, ale ten odsłonięty brzuch... Przykro nam, ale nie. Po prostu nie.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS