Eastwood zdradził szczegóły romansu Kutchera. Reakcja aktora mogła być tylko jedna. "Ashton jest wściekły"

Scott Eastwood srogo naraził się Ashtonowi Kutcherowi. Gwiazda "Dwóch i pół" jest ponoć wściekła, że ujawnił on szczegóły romansu, który zakończył jego związek z Demi Moore.
Wściekły Kutcher Reakcja aktora mogła być tylko jedna. Scott Eastwood srogo naraził się Ashtonowi Kutcherowi. Gwiazda "Dwóch i pół" jest ponoć wściekła, że ujawnił on szczegóły jego romansu. Scott Eastwood srogo naraził się Ashtonowi Kutcherowi. Gwiazda "Dwóch i pół" jest ponoć wściekła, że ujawnił on szczegóły romansu, który zakończył jego związek z Demi Moore. Po czterech latach od rozstania Demi Moore i Ashtona Kutchera, o powodach rozpadu ich związku wypowiedział się Scott Eastwood. Syn słynnego aktora i reżysera wyznał, że Sara Leal, dziewczyna z którą Kutcher zdradził Moore, była wówczas jego własną partnerką. Zaskakującym wyznaniem Eastwood podzielił się w programie "Watch What Happens Life". Teraz serwis HollywoodLife.com donosi, że osoba z otoczenia Kutchera miała okazję poznać jego reakcję: - Ashton jest wściekły, że Scott wyciągnął na światło dzienne jego romans z Sarą Leal. Jego zdaniem, synem Eastwooda kierowała jedynie chęć zyskania nieco sławy i szansy na darmową reklamę swojego filmu. Sam Ashton nigdy nie potwierdził ani nie zaprzeczył powodom rozstania z Demi Moore. Gadanie Scotta było tym bardziej denerwujące, że Ashton bardzo ceni sobie własną prywatność. Ashton Kutcher i Demi Moore rozstali się w 2011 roku w atmosferze skandalu i plotek o rzekomych zdradach aktora. Kolorowe magazyny żyły doniesieniami o kryzysie i późniejszej separacji, która miała być spowodowana właśnie zdradą Kutcher. Media donosiły o "imprezie w jacuzzi" w San Diego z dwiema dziewczynami, w której gwiazdor miał uczestniczyć w szóstą rocznicę ślubu z Moore. Separacja skończyła się rozwodem ze straszą o 16 lat aktorką, który sfinalizowano w 2013 roku.

Po czterech latach od rozstania Demi Moore i Ashtona Kutchera, o powodach rozpadu ich związku wypowiedział się Scott Eastwood. Syn słynnego aktora i reżysera wyznał, że Sara Leal, dziewczyna z którą Kutcher zdradził Moore, była wówczas jego własną partnerką. Zaskakującym wyznaniem Eastwood podzielił się w programie "Watch What Happens Life". Teraz serwis HollywoodLife.com donosi, że osoba z otoczenia Kutchera miała okazję poznać jego reakcję:

Ashton jest wściekły, że Scott wyciągnął na światło dzienne jego romans z Sarą Leal. Jego zdaniem, synem Eastwooda kierowała jedynie chęć zyskania nieco sławy i szansy na darmową reklamę swojego filmu. Sam Ashton nigdy nie potwierdził ani nie zaprzeczył powodom rozstania z Demi Moore. Gadanie Scotta było tym bardziej denerwujące, że Ashton bardzo ceni sobie własną prywatność.

Ashton Kutcher i Demi Moore rozstali się w 2011 roku w atmosferze skandalu i plotek o rzekomych zdradach aktora. Kolorowe magazyny żyły doniesieniami o kryzysie i późniejszej separacji, która miała być spowodowana właśnie zdradą aktora. Media donosiły o "imprezie w jacuzzi" w San Diego z dwoma dziewczynami, w której gwiazdor miał uczestniczyć w szóstą rocznicę ślubu z Moore. Separacja skończyła się rozwodem ze straszą o 16 lat aktorką, który sfinalizowano w 2013 roku.

Ashton Kutcher i Sara LealUs Weekly

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

 

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
Eastwood zdradził szczegóły romansu Kutchera. Reakcja aktora mogła być tylko jedna. "Ashton jest wściekły"
Zaloguj się
 • Gość: fatoldsun

  Oceniono 103 razy 91

  wsciekl sie bo dymal dziewczyne kolegi, a ten o tymo powiedzial? uhh rzeczywiscie zlosc w pelni uzasadniona

 • Gość: adsad

  Oceniono 27 razy 25

  o to, że ten potwierdził plotki a do tej pory Ashton udawał, że to tylko plotki?

 • Gość: m33

  Oceniono 21 razy 11

  Przecież o tym dymanku było już dawno słychać i dowodem jest okładka US Weekly....ten news to żadna to nowość, więc o co chodzi???

 • jawiem

  Oceniono 13 razy 9

  ja nie mogę, jaki on jest przystojny mmmm..Eastwood oczywiście! Po Tatusiu ;)

 • pan.malowany

  Oceniono 6 razy 4

  Kutscher jest wqrwiajacy bardzo.

 • Gość: Ziut.ka27

  Oceniono 2 razy 2

  z dWIEMA dziewczynami a nie DWOMA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX