Wróblewska o Ogórek: Lans na rocznicy katastrofy. Brakuje kabaretek lub pończoch. Na FB burza: Rozpętałam wojnę "ogórkową"

Wróblewska strój Ogórek nazwała wyjątkowo niedostosowanym do okoliczności. Nietrudno było przewidzieć, że tym wpisem rozpęta prawdziwą burzę.
Wojna "ogórkowa"? Wróblewska o Ogórek: Lans na rocznicy katastrofy. W rocznicę katastrofy smoleńskiej Dorota Wróblewska strój Magdaleny Ogórek nazwała wyjątkowo niedostosowanym do okoliczności. Dorota Wróblewska strój Magdaleny Ogórek nazwała wyjątkowo niedostosowanym do okoliczności. Nietrudno było przewidzieć, że tym wpisem rozpęta prawdziwą burzę. Wszystko zaczęło się od tego, że w piątek Dorota Wróblewska, która między innymi jest wykładowcą dresscode'u, na fanpage'u swojego bloga dosadnie skrytykowała strój, jaki Magdalena Ogórek miała na sobie w trakcie obchodów 5. rocznicy katastrofy w Smoleńsku. We wpisie nie szczędziła kandydatki na prezydenta i zasugerowała, że w tej stylizacji brakuje tylko "kabaretek lub pończoch samonośnych z szeroką koronką". Dorota Wróblewska nie ograniczyła się tylko do krytyki, ale służyła także radą i napisała, jak, według niej, Ogórek powinna ubrać się na tę uroczystość. Według niej wystarczyło tylko wybrać dłuższą spódnicę o długości do kolan, a do niej dobrać czarne rajstopy. Wpis na Facebooku wywołał sporo emocji. Wróblewska aktywnie uczestniczyła w dyskusji z fanami. Twierdziła m.in., że "czas na edukację jest zawsze". Prawdziwa burza rozpętała się jednak dopiero pod wieczór, kiedy o wpisie doniosły inne media. Wróblewska w sobotę skomentowała zamieszanie i sama przyznała się do "rozpętania wojny ogórkowej". Nie mogła uwierzyć w to, że jedna jej uwaga tak bardzo poruszyła zwolenników SLD. Zapewniła jednak, że zdania co do samej stylizacji nie zmieniła. A jak Wam się podoba strój Ogórek? Faktycznie jest niestosowny?

Wszystko zaczęło się od tego, że w piątek Dorota Wróblewska, która między innymi jest wykładowcą dresscode'u, na fanpage'u swojego bloga dosadnie skrytykowała strój, jaki Magdalena Ogórek miała na sobie w trakcie obchodów 5. rocznicy katastrofy w Smoleńsku. We wpisie nie szczędziła kandydatki na prezydenta i zasugerowała, że w tej stylizacji brakuje tylko "kabaretek lub pończoch samonośnych z szeroką koronką".

{Foto: Mateusz Jagielski / East News  Warszawa  10/04/2015  Obchody 5 rocznicy katastrofy smolenskiej  n/z: Magdalena OgorekMATEUSZ JAGIELSKI/ East News

Dorota Wróblewska o stroju Magdaleny OgórekFacebook.com/Dorota Wróblewska - oficjalny blog

 

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Wróblewska nie ograniczyła się tylko do krytyki, ale służyła także radą i napisała, jak, według niej, Ogórek powinna ubrać się na tę uroczystość. Według niej wystarczyło tylko wybrać dłuższą spódnicę o długości do kolan, a do niej dobrać czarne rajstopy.

Dorota Wróblewska o stroju Magdaleny OgórekFacebook.com/Dorota Wróblewska - oficjalny blog

Wpis na Facebooku wywołał sporo emocji. Wróblewska aktywnie uczestniczyła w dyskusji z fanami. Twierdziła m.in., że "czas na edukację jest zawsze".

Dorota Wróblewska o stroju Magdaleny OgórekFacebook.com/Dorota Wróblewska - oficjalny blog

Prawdziwa burza rozpętała się jednak dopiero pod wieczór, kiedy o wpisie doniosły inne media. Wróblewska w sobotę skomentowała zamieszanie i sama przyznała się do "rozpętania wojny >ogórkowej<". Nie mogła uwierzyć w to, że jedna jej uwaga tak bardzo poruszyła zwolenników SLD. Zapewniła jednak, że zdania co do samej stylizacji nie zmieniła.

Dorota Wróblewska o stroju Magdaleny OgórekFacebook.com/Dorota Wróblewska - oficjalny blog

Dorota Wróblewska Kapif

A jak Wam się podoba strój Ogórek? Faktycznie jest niestosowny?

Vic

Co sądzisz o stroju Ogórek na obchodach katastrofy w Smoleńsku?
Więcej o: