Beyonce i Jay Z świętowali rocznicę, ale ktoś im przeszkodził. Nie martwcie się! Tak powstało jedno z najsłodszych zdjęć pary

Queen Bee i raper-milioner pobrali się 7 lat temu. Jak przystało na obchodzącą rocznicę parę, postanowili świętować.
Beyonce i Jay Z świętowali rocznicę Gwiazdy miały niespodziewanych gości! Beyonce i Jay Z świętowali na Hawajach 7. rocznicę ślubu. Podczas ich pobytu, podeszły do nich dwie dziewczynki z prośbą o... radę przed szkolnym występem! Queen Bee i raper-milioner pobrali się 7 lat temu. Jak przystało na obchodzącą rocznicę parę, postanowili świętować. Beyonce i Jay Z wybrali się na Hawaje. Odpoczywają w ośrodku na Hualalai, ale jak łatwo się domyśleć, nawet tam nie zabrakło ich fanów. Tym razem, dwójka z nich postanowiła "przeszkodzić" parze. Na szczęście nie był to żaden adorator Bey ani aspirujący hiphopowiec, który prosiłby Jay'a Z o pomoc. Do piosenkarki i rapera wybrały się dwie małe dziewczynki. - Ellie i Angelina proszą Królową Beyonce i Jay'a Z o wskazówki przed występem w szkolnym pokazie talentów - napisał na Instagramie tata dziewczynek, James Brennan. Niestety nie zdradził, jakich rad udzieliła para. Ale coś nam podpowiada, że jeśli Ellie i Angelina się do nich zastosują, wygraną mają w garści.

Beyonce i Jay Z wybrali się na Hawaje. Odpoczywają w ośrodku na Hualalai, ale jak łatwo się domyśleć, nawet tam nie zabrakło ich fanów. Tym razem, dwójka z nich postanowiła "przeszkodzić" parze. Na szczęście nie był to żaden adorator Bey ani aspirujący hiphopowiec, który prosiłby Jay'a Z o pomoc. Do piosenkarki i rapera wybrały się dwie małe dziewczynki:

Jay Z, BeyonceInstagram.com/jwbrennan

Ellie i Angelina proszą Królową Beyonce i Jay'a Z o wskazówki przed występem w szkolnym pokazie talentów - napisał na Instagramie tata dziewczynek, James Brennan.

Niestety nie zdradził, jakich rad udzieliła para. Ale coś nam podpowiada, że jeśli Ellie i Angelina się do nich zastosują, wygraną mają w garści.

jus


Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS