Rozstali się z powodu zdrad Kutchera. Po czterech latach pikantne szczegóły. Wygadał się... syn Eastwooda. Media w szoku

Ashton Kutcher i Demi Moore rozstali się w 2011 roku w atmosferze skandalu i plotek o rzekomych zdradach aktora. Po czterech latach głos w sprawie nieoczekiwanie zabrał cichy bohater afery - Scott Eastwood, który podzielił się zaskakującymi szczegółami co do tożsamości dziewczyny, która przyczyniła się do rozwodu gwiazdorskiej pary.
Kutcher zdradzał Moore Rozstali się z powodu zdrad Ashtona Kutchera. Ashton Kutcher i Demi Moore rozstali się w 2011 roku w atmosferze skandalu i plotek o rzekomych zdradach aktora. Teraz plotki potwierdził syn Clinta Eastwood. Ashton Kutcher i Demi Moore rozstali się w 2011 roku w atmosferze skandalu i plotek o rzekomych zdradach aktora. Po czterech latach głos w sprawie nieoczekiwanie zabrał cichy bohater afery - Scott Eastwood, który podzielił się zaskakującymi szczegółami co do tożsamości dziewczyny, która przyczyniła się do rozwodu gwiazdorskiej pary. Ashton Kutcher i Demi Moore byli małżeństwem przez sześć lat. W 2011 roku kolorowe magazyny żyły doniesieniami o kryzysie i późniejszej separacji, która miała być spowodowana zdradą aktora. Media donosiły o "imprezie w jacuzzi" w San Diego z dwiema dziewczynami, w której gwiazdor miał uczestniczyć w szóstą rocznicę ślubu z Moore. Separacja skończyła się rozwodem ze straszą o 16 lat aktorką, który sfinalizowano w 2013 roku. Okazuje się, że sporo do powiedzenia w sprawie ma... syn Clinta Eastwooda. Scott, który w amerykańskim show-biznesie dał się poznać jako aktor i model, zna dziewczynę, z którą Kutcher zdradził Moore. Co więcej, była to jego ówczesna partnerka! Tym zaskakującym wyznaniem Eastwood podzielił się w programie "Watch What Happens Life", w którym gościł również John Cryer. Aktor i Demi Moore mieli krótki romans w latach 80., a jeden z telefonujących widzów zapytał na wizji, czy spotkanie z Kutcherem na planie serialu "Dwóch i pół" nie było z tego powodu krępujące. Wtedy właśnie swoje do dyskusji sensacyjnym wyznaniem wtrącił Eastwood. Wyraźnie poruszony prowadzący dopytał, czy chodzi o Sarę Leal, dziewczynę z głośnej "historii z San Diego". - Tak, to była ona i jej przyjaciółka. Pamiętasz te zdjęcia? Ja i mój przyjaciel byliśmy wtedy ich chłopakami - dodał aktor, który na koniec wyznał, że nie żywi teraz żadnych negatywnych emocji pod adresem Kutchera.

Ashton Kutcher i Demi Moore byli małżeństwem przez sześć lat. W 2011 roku kolorowe magazyny żyły doniesieniami o kryzysie i późniejszej separacji, która miała być spowodowana zdradą aktora. Media donosiły o "imprezie w jacuzzi" w San Diego z dwoma dziewczynami, w której gwiazdor miał uczestniczyć w szóstą rocznicę ślubu z Moore. Separacja skończyła się rozwodem ze straszą o 16 lat aktorką, który sfinalizowano w 2013 roku. Kolejne dwa lata później poznajemy więcej szczegółów tamtej historii.

Okazuje się, że sporo do powiedzenia w sprawie ma... syn Clinta Eastwooda. Scott, który w amerykańskim show-biznesie dał się poznać jako aktor i model, zna dziewczynę, z którą Kutcher zdradził Moore. Co więcej, była to jego ówczesna partnerka! Tym zaskakującym wyznaniem Eastwood podzielił się w programie "Watch What Happens Life", w którym gościł również John Cryer. Aktor i Demi Moore mieli krótki romans w latach 80., a jeden z telefonujących widzów zapytał na wizji, czy spotkanie z Kutcherem na planie serialu "Dwóch i pół" nie było z tego powodu krępujące. Wtedy właśnie swoje do dyskusji sensacyjnym wyznaniem wtrącił Eastwood.

Jeśli to cię pocieszy, Ashton spał z jedną z moich byłych dziewczyn. Wówczas aktualną. To właśnie zakończyło małżeństwo Kutchera i Demi - wyznał Eastwood.

Wyraźnie poruszony prowadzący dopytał, czy chodzi o Sarę Leal, dziewczynę z głośnej "historii z San Diego".

Tak, to była ona i jej przyjaciółka. Pamiętasz te zdjęcia? Ja i mój przyjaciel byliśmy wtedy ich chłopakami - dodał aktor, który na koniec wyznał, że nie żywi teraz żadnych negatywnych emocji pod adresem Kutchera.

Nie tylko prowadzący show i drugi gość byli pod wrażeniem wyznania Eastwooda. Temat jest szeroko komentowany w zagranicznych mediach.

Scott Eastwood właśnie "zrzucił ogromną bombę" w sprawie małżeństwa Ashtona Kutchera - komentuje portal Popsugar.com.
Scott Eastwood ujawnił szokującą informację o rozwodzie Ashtona Kutchera i Demi Moore - podsumował portal Etonline.com.
Skandal! Scott Eastwood właśnie wyjawił, że jego dziewczyna zdradziła go z Ashtonem Kutcherem, kiedy ten był mężem Demi Moore - pisze "Daily Mail".

A co Wy o tym myślicie?

Ashton Kutcher i Sara LealUs Weekly

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

 

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Rozstali się z powodu zdrad Kutchera. Po czterech latach pikantne szczegóły. Wygadał się... syn Eastwooda. Media w szoku
Zaloguj się
 • grzesio123

  Oceniono 158 razy 150

  Jestem w szoku, bo nie kumam o co chodzi z tym szokiem i na czym on polega.

 • pan.malowany

  Oceniono 35 razy 25

  Przeciez to zwykla pornografia, wcale nie chodzi tu o "afery milosne" tylko kto kogo kiedy ruchal, bajki kto z kim spal niech opowiadaja przedszkolakom.

 • Gość: enja

  Oceniono 16 razy -6

  jakie fajne zdjęcia oni młodzi a ona zołzowata ..dzięki temu ma chłopak usprawiedliwienie.

 • nocnymarek

  Oceniono 13 razy -11

  Gdzie ta bomba gdzie ten szok ja się pytam.Co w tym dziwnego że młody chłopak zdradzał starą babę.Chyba że artykuł niedokończony

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy -13

  Jest wiele powodów dla których ludzie się rozstają,warto czasami powalczyć o siebie,np.tutaj:poradymalzenskie.com-może warto się czasami poświęcić?Co myślicie?

 • Gość: knaab

  Oceniono 56 razy -36

  trzeba mieć specyficzne upodobania seksualne, by nie powiedzieć zaburzenia, żeby sypiać z kobietą starszą o 16 lat - trudno się dziwić, że facet potem odreagowywał z dwoma młodszymi laskami; natomiast ujawnianie takiego szczegółu przez byłego jednej z tych panienek i to po tylu latach można by uznać za publiczną emocjonalną masturbację, niegodną mężczyzny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX