Bronisław Komorowski odwiedził "20 m2"! Łukasz Jakóbiak zdradził nam kulisy rozmowy: Był wyluzowany. Na początku poprosił o...

Najnowszy odcinek "20 m2" z prezydentem Bronisławem Komorowskim będzie można obejrzeć w niedzielę o 20. A u nas już dziś kulisy tego wywiadu, o których rozmawiałam z Łukaszem Jakóbiakiem.

Na fanpage'u programu kilka godzin temu pojawiła się zapowiedź niedzielnej rozmowy i już robi furorę w internecie. Od razu zadzwoniłam do Łukasza, żeby porozmawiać z nim o wrażeniach ze spotkania z prezydentem. Jak w ogóle do tego doszło? Okazuje się, że Łukasz po prostu wysłał maila.

Starałem się o ten wywiad kilka miesięcy. Wysłałem tez maile do innych kandydatów, ale jak na razie bez odpowiedzi. Jeśli chodzi o prezydenta, prowadziłem z nim spotkanie jakieś półtora roku temu. I pomyślałem, że miło by było go gościć. Zbliżały się 3. urodziny programu, więc 2-3 miesiące temu zacząłem aktywniej starać się o wywiad - mówi Łukasz.

To właściwie pierwsza taka sytuacja, żeby prezydent zjawił się w tego typu programie - i to nagrywanym w prywatnej kawalerce. Czy wiązało się to z jakimiś obwarowaniami, ostrzejszą ochroną czy zakazanymi pytaniami? Zupełnie nie.

Przy umawianiu wywiadu nie stawiano mi żadnych warunków. Nie było żadnej listy zakazanych pytań ani nic w tym rodzaju. Chwilę przed prezydentem pojawił się BOR, co jest zupełnie naturalne. Wszyscy zachowywali się bardzo miło, profesjonalnie, nie było ani jednego momentu, żebym poczuł dyskomfort.

Bronisław Komorowski spędził w kawalerce aż 40 minut.

Na początku poprosił o wodę. Zaskoczył mnie naturalnością, ciekawością programu. Był bardzo wyluzowany. W ogóle nie rozmawialiśmy o polityce, tylko o życiu prywatnym. Opowiedział mi m.in. o czymś ze swojego dzieciństwa, o tym, jak spędził urodziny czy zdradził, czego nie może robić jako prezydent, a i tak, ku niezadowoleniu BOR-u, zrobił.

Łukasz nie chciał zdradzić więcej szczegółów rozmowy, wszystkie "smaczki" zachowuje na niedzielę. Także to, co dostał w prezencie od prezydenta.

Oto zapowiedź wywiadu:

Magdalena Terepka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (8)
Bronisław Komorowski odwiedził "20 m2"! Łukasz Jakóbiak zdradził nam kulisy rozmowy: Był wyluzowany. Na początku poprosił o...
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 6 razy 4

  O Boziu Boziu Boziu...Pan prezydent malował jajka na Wielkanoc, bombki na Boże Narodzenie. A teraz wystąpi u Jakóbiaka.

 • vahoo

  Oceniono 12 razy 2

  Powiedzcie cholera (sorry),do czego nam jest wobec tego potrzebny ....prezydent!!
  Wystarczy chyba zmienić nazwę na ...CELEBRYTA!! I niech sie utrzymuje z własnych pieniędzy!!

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  i tak nie wiedział ze jest w jakimś żałosnym cyrku...

 • Gość: Janusz

  0

  http://www.wykop.pl/link/2494745/lukasz-jakobiak-usuwa-komentarze-na-swoim-facebooku-fala-hejtow-rosnie/

 • Gość: MM

  Oceniono 10 razy 0

  Jakóbiak jest żałosny!

 • Gość: Aga

  Oceniono 10 razy 0

  Rozumiem że to przedwyborcze tańce czy inni kandydaci też będą gośćmi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX