"Rolnik szuka żony" w "Celebrity Splash". Adam Kraśko i Ola Ciupa są parą? Modelka komentuje: Adaś i ja...

Adam Kraśko w "Rolnik szuka żony" miłości nie znalazł. Gdy zaczął skakać do basenu w "Celebrity Splash", swatanie zaczęło się od nowa. Wybór padł na piękną fotomodelkę i gwiazdę teledysku "My Słowianie".

Ola Ciupa chętnie pozowała z Adamem do zdjęć, ale też spotykała się z nim poza planem "Celebrity Splash". Zachęcała go do walki i treningów nawet, gdy sama odpadła z programu. M.in. "Na Żywo" i "Twoje Imperium" zebrały "materiał dowodowy" i zaczęły sugerować romans.

Mam chłopaka, to jedno. W programie zaprzyjaźniłam się z wieloma osobami, choćby z Przemkiem Saletą. Ale gdy odpadali, został mi Adaś. To po drugie. Po trzecie, pracowaliśmy w jednym programie, więc w naturalny sposób spędzaliśmy ze sobą po kilka godzin dziennie. A plotki pewnie będą jeszcze chwilę się pojawiać. Adam dobrze skoczy, to znikną - przekonuje nas Ola Ciupa.

Wielu widzów było oburzonych, że wykonując prosty skok Kraśko przeszedł dalej, a ich faworytka odpadła. Pan Adam stwierdził w którymś momencie, że ma dość i gotów jest zrezygnować. Ola Ciupa rozumie jego wahanie, bo program i dla niej był trudnym doświadczeniem. Zdjęcia posiniaczonego ciała są oczywistym dowodem.

Posiniaczone nogi Oli Ciupy Screen z Instagram.com

Ważny dla mnie jest też powrót do normalnego życia. Rodzina kibicowała mi, ale też bali się o moje zdrowie. Rozumiem Adama, gdy mówi, że boi skakać się z 10 metrów. Ryzyko urazu jest bardzo poważne. Gdyby z powodu kontuzji Adaś zdecydował się "wpuścić" mnie na swoje miejsce, to nie zdecydowałabym się. Mam już inne plany - zdradza.

Po nadchodzącej sesji reklamowej czeka ją praca na planie nowego teledysku Donatana i Cleo. Nie oznacza to, że nie będzie kibicować kolegom z programu. Zapytaliśmy, kto jej zdaniem ma największe szanse na wygraną.

Chyba Saszan. Świetnie skacze, uczciwie zdobywa głosy widzów i sędziów. Ale wierzę w Adama. To odważny facet. Połączył nas strach przed wodą. Przełamał się i skacze. Ja chyba jeszcze długo będę unikać basenu - śmieje się Ola Ciupa.

Do końca zostały tylko trzy odcinki, najbliższy już w sobotę 11 kwietnia o 20.05 na Polsacie. Już wkrótce przekonamy się, kto wystąpi w finałowej potyczce 25 kwietnia. Tymczasem Telewizja Polska przedstawiła uczestników drugiej edycji programu o kawalerach ze wsi. W pilotażowym odcinku "Rolnik szuka żony" widzowie poznali 9 kandydatów i jedną kandydatkę. Wysyłając listy na faworytów zdecydują, która piątka będzie szukała swojej drugiej połówki.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS