"Ola Kwaśniewska jest w ciąży". Skomentowała te doniesienia. Inaczej niż byśmy się spodziewali

#withlove #grubanatwarzy #praisethemedia. Te hasztagi przy najnowszym wpisie Oli Kwaśniewskiej stanowią najlepszy komentarz dla całego zamieszania wywołanej domniemaną ciążą.

"Czyżby Ola Kwaśniewska była w ciąży?" - zastanawiają się portale plotkarskie. Dowodem miała być luźna bluzka na jednej z ostatnich imprez oraz fakt, że "zaokrągliła się na twarzy".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ponieważ tymi domysłami żyło w ostatnich dniach wiele serwisów show-biznesowych, sama zainteresowana poczuła się w obowiązku odniesienia się do tego nich. I trochę inaczej, niż reagują na podobne plotki inne gwiazdy. Wiele celebrytek mocno się denerwuje, a tymczasem ona...

I między świętami niech też się Wam darzy, Życzę w dużym swetrze i gruba na twarzy. #withlove #grubanatwarzy #praisethemedia - napisała pod zdjęciem.

Ola KwaśniewskaScreen z Instagram.com/aleksandraleksandrowna/

Jesteśmy bezgranicznymi fanami Oli Kwaśniewskiej oraz jej zabawnych i trafiających w punkt wpisów na Instagramie. Nieformalny tytuł nadany jej przez fanów "Królowa hasztagów" jest całkowicie zasłużony. Także i tym razem #mówiąwięcejniż1000słów.

Gdy media wróżyły koniec jej małżeństwa, zareagowała TAK:

 

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (16)
"Ola Kwaśniewska jest w ciąży". Skomentowała te doniesienia. Inaczej niż byśmy się spodziewali
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 60 razy 32

  Nie do końca chwytam przesłanie tego komentarza, ale co tam, nie muszę.

 • Gość: tajka5

  Oceniono 23 razy 11

  Pani Olu leciałam z Panią i Pani mężem z Dubaju do W-wy 20.03.br i przyznaję, że nie zazdroszczę Pani sławy. Widziałam Panią nie koniecznie w komfortowej sytuacji. Chciała się Pani ukryć przed wścibskimi gapiami. To nie jest fajne! Mam 65 lat i jestem w stanie zrozumieć Pani zachowanie - ukrycie się przed całym światem ale proszę głowa do góry jest Pani śliczną i mądrą kobietą i proszę być sobą. Trzymam kciuki za Panią

 • marcelito

  Oceniono 11 razy 5

  Ja jednak zachęcam do poszerzania horyzontów....

  Kto wie, może kiedyś pannica robiąca sobie zdjęcie w środę na tle okna i "haszująca": #ztyłusięświeci #środajest, nie będzie dla was krynicą humoru i intelektu.
  Chociaż ja rozumiem, że po całym dniu pływania w ekskrementach Kardaszjanów, Siwców i innych gwiazd porno, to rzeczywiście może być pewnego rodzaju odskocznia, dla próbującego się podświadomie ratować młodego, nieskomplikowanego umysłu.

 • Gość: Takie tam

  Oceniono 4 razy 2

  Jesteście pewni,ze to ciąża ? narty,wyciąg...sweter,bo zimno jest...

 • karakuliambro

  Oceniono 11 razy -3

  forfiter
  browaryr
  wiadomo; na kursach dla seniorów tego nie uczą - ale może potraficie otworzyć google?...

 • pan.malowany

  Oceniono 29 razy -3

  Ojej...jaka ona dowcipna....

 • mgr.nauk

  Oceniono 37 razy -9

  My też jesteśmy bezgranicznymi fanami Oli K i jesteśmy strasznie szczęśliwi, że Ola w końcu zaciążyła. Nie chcemy aby sobie zrobiła skrobankę. Zyczymy pierwszej córze udanego połogu i 12-to raczków !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX