"Ola Kwaśniewska jest w ciąży". Skomentowała te doniesienia. Inaczej niż byśmy się spodziewali

#withlove #grubanatwarzy #praisethemedia. Te hasztagi przy najnowszym wpisie Oli Kwaśniewskiej stanowią najlepszy komentarz dla całego zamieszania wywołanej domniemaną ciążą.

"Czyżby Ola Kwaśniewska była w ciąży?" - zastanawiają się portale plotkarskie. Dowodem miała być luźna bluzka na jednej z ostatnich imprez oraz fakt, że "zaokrągliła się na twarzy".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ponieważ tymi domysłami żyło w ostatnich dniach wiele serwisów show-biznesowych, sama zainteresowana poczuła się w obowiązku odniesienia się do tego nich. I trochę inaczej, niż reagują na podobne plotki inne gwiazdy. Wiele celebrytek mocno się denerwuje, a tymczasem ona...

I między świętami niech też się Wam darzy, Życzę w dużym swetrze i gruba na twarzy. #withlove #grubanatwarzy #praisethemedia - napisała pod zdjęciem.

Ola KwaśniewskaScreen z Instagram.com/aleksandraleksandrowna/

Jesteśmy bezgranicznymi fanami Oli Kwaśniewskiej oraz jej zabawnych i trafiających w punkt wpisów na Instagramie. Nieformalny tytuł nadany jej przez fanów "Królowa hasztagów" jest całkowicie zasłużony. Także i tym razem #mówiąwięcejniż1000słów.

Gdy media wróżyły koniec jej małżeństwa, zareagowała TAK:

 

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS