O byłym mężu Paltrow plotkowano dużo. Nawet o powrocie. Nic z tego! Zobaczcie jej nowego partnera

To już oficjalnie! Gwyneth Paltrow pokazała się po raz pierwszy z nowym partnerem. To producent - Brad Falchuk.

O tym romansie plotkowano już od siedmiu miesięcy. Gwyneth Paltrow i dwa lata starszy producent Brad Falchuk? Pewności nie było aż do minionej soboty, kiedy to Robert Downey Jr wyprawił swoje 50. urodziny. Na imprezie, której "nie powstydziłby się sam Tony Stark" - pisze Usmagazine.com, Paltrow i Falchuk po raz pierwszy pojawili się oficjalnie razem.

Para podjechała pod jeden wynajętych na lotnisku w Santa Monica hangarów [tam odbywała się impreza - przyp. red.] na kilka minut przed samym jubilatem - relacjonuje źródło serwisu. - (...) Falchuk objął Patrow w talii i pomagał przejść przez tłum.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA FALCHUKA >>

Potwierdzenie tej plotki rozwiewa zarazem inne, które masowo nawarstwiały się wokół zarówno Paltrow, jak i jej byłego męża. O romansach Chrisa Martina mówiono wiele. m.in. to, że uwodzi na powrót byłą żonę, a niebawem on, i odtwórczyni roli Pepper z "Iron Mana" znów będą parą. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że związek Martina z Jennifer Lawrence ma się dobrze. Podczas gdy była żona imprezowała u Downeya Juniora, on wybrał się na romantyczny weekend z gwiazdą "Igrzysk śmierci".

Urządzili sobie bardzo romantyczną randkę, choć do restauracji przyjechali osobno - donosi informator Usmagazine.com. - Trzymali się za ręce.

Czekamy na ich wspólne zdjęcia!

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS