Honey pokazała opalone ciało. Takich komentarzy jednak się nie spodziewała: Zrobiłaś sobie piersi, tak trudno się przyznać?

W skąpym bikini, z odsłoniętym brzuchem i mocno wyciętymi majtkami. Honey chwali się zdjęciami z wakacji, jednak komentarze skupiają się na czymś zupełnie innym.

Mówiąc wprost, skupiają się na piersiach piosenkarki. Co ciekawe, to wcale nie one dominują na zdjęciach, lecz zgoła inne części ciała. A zdjęcia są naprawdę odważne. Honey na wakacjach w Egipcie dużo przebywała nad wodą, co pozwalało jej prezentować się w skąpych bikini. Co ciekawe, pod jednym z zamieszczonych na Instagramie zdjęć, którego głównym tematem jest gładki, płaski i opalony brzuch Honey, rozgorzała dyskusja dotycząca jej... piersi.

Panna idealna :) przecież każdy głupi widzi, że zrobiłaś sobie piersi tak trudno się przyznać? Dziwne tylko, że tak bardzo ponoć chcesz mieć rodzinę i dom, a właśnie pozbyłaś się możliwości karmienia piersią na całe życie. Bo silikony sobie wstawiłaś, brawo - brzmiał jeden z wpisów.

Kolejni dyskutanci zastanawiali się, czy można karmić powiększonymi piersiami, aż w końcu pojawił się głos będący formą podsumowania dyskusji.

Rany ... Jak niektórzy się spinają, jej ciało i jej sprawa co z nim robi.

Naszym zdaniem zdjęcia nie dają żadnych podstaw do takiej dyskusji i zdecydowanie bardziej przychylamy się do takich, jak te:

Piękny brzuszek!
Ale ty chuda jesteś!

Tymczasem Honey już wróciła z Egiptu. Na swoim blogu informuje, że zmieniła menedżera, udzieliła 4 wywiadów, które ukażą się w maju i zapowiada kampanię reklamową nowego zapachu, w efekcie której "będzie się do nas tajemniczo uśmiechać na billboardach w całej Polsce". Wygląda na to, że wiosna będzie należała do Honey!

HoneyScreen z Instagram.com/Honkabiedronka

alex


Więcej o:
Komentarze (7)
Honey pokazała opalone ciało. Takich komentarzy jednak się nie spodziewała: Zrobiłaś sobie piersi, tak trudno się przyznać?
Zaloguj się
 • marcelito

  Oceniono 34 razy 28

  Przecież wiadomo, że każda "szanująca się, utalentowana piosenkarka" musi mieć zrobione cycki.
  To nie jest zwykły silikon, to jest specjalny silikon akustyczny - wersja dla piosenkarek. Odpowiednio dobrane warstwy polepszają wibracje płuc przy wydechu...
  Cycki dla piosenkarek są bardzo delikatne i dlatego trzeba je nawilżać spermą dwa razy w tygodniu (minimum).

 • Gość: jagoda

  Oceniono 19 razy 17

  Pal licho te jej cycki, ale jest tak próżna że aż boli.

 • Gość: lucek

  Oceniono 8 razy 8

  ale dziwne te cycki jej wyszly.chowają się pod pachy

 • Gość: blabl;a

  Oceniono 11 razy 5

  lepiej napiszcie o tym,że najpierw kupila sobie kota ale oddała go bo nie wiedziała o tym że ma alergie(co tam ze od lat pisała o tym na blogu) potem wzieła sobie psa bo stwierdziła że on nie ma siersci tylko ma włosy wiec alergii nie bedzie potem go oddała rodzicom zapewne
  Honoratka wymyśli jakiś pseudo inteligenty powód ale prawda jest taka że ta rasa wyszła z mody:D

 • Gość: :/

  Oceniono 4 razy 2

  Ale bagno, dziewuszka sama wrzuca publice zdjęcia z domu i z urlopu, a frustraci i frustratki oglądają i komentują. Czy ci ludzie nie mają własnego życia, własnych wakacji?

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 2

  tez mam opalone ciało-ale cyckow nie ruszam.

 • mily_moj

  Oceniono 4 razy 0

  a co to za pinda? a swoją drogą cycki to chyba u fryzjera w Koziej Wólce sobie robiła, są fatalne. Wygladaja jak przyklejone połówki grejpfruta, na takiej chudej lasce to wygląda FATALNIE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX