Wiedzieliście, że Heather Locklear ma tak piękną córkę? "Kocham być w centrum uwagi". Lubi też pozować w bikini

Gdy stają obok siebie, można je wziąć za siostry. Ava Sambora, córka Heather Locklear i Richiego Sambory, wyrosła na piękną młodą kobietę.
Jaka matka, taka córka Wiedzieliście, że Heather Locklear ma tak piękną córkę? Gdy stają obok siebie, można je wziąć za siostry. Ava Sambora, córka Heather Locklear i Richiego Sambory, wyrosła na piękną młodą kobietę. Gdy stają obok siebie, można je wziąć za siostry. Ava Sambora, córka Heather Locklear i Richiego Sambory, wyrosła na piękną młodą kobietę. Najnowsze zdjęcia matce i córce zrobiono kilka dni temu na lotnisku w Los Angeles, gdy wybierały się na wakacje. Były w doskonałych nastrojach. Uwagę przede wszystkim skupiała na sobie 17-letnia Ava Sambora, śliczna nastolatka z długimi blond włosami. Heather Locklear zabiera ja niekiedy na imprezy i, kiedy pozują na ściance, widać, jak bardzo Ava Sambora przypomina swoją sławną matkę. Ava zresztą nie ukrywa, że pociąga ją kariera w show-biznesie. - Już jak miałam pięć czy sześć lat, chciałam być aktorką. Kocham być w centrum uwagi i zawsze staram się być na świeczniku i skupiać na sobie wzrok ludzi - mówiła bez ogródek w jednym z wywiadów. Fizycznie wydaje się mieć wszelkie warunki do zrobienia kariery: jest piękna, szczupła i wysportowana. Lubi też eksponować swoje ciało, co widać zwłaszcza na zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie, gdzie dorobiła się już prawie 40 tysięcy fanów. Zdaje się, że jest wielbicielką skąpych bikini, w których z upodobaniem pozuje tak, żeby wyeksponować zgrabną pupę. Niektóre zdjęcia są całkiem odważne, w każdym razie jak na nastolatkę. Rodzice Avy, znana m.in. z "Dynastii" i "Melrose Place" Heather Locklear i gitarzysta Bon Jovi, Richie Sambora, byli małżeństwem w latach 1994-2007.

Najnowsze zdjęcia matce i córce zrobiono kilka dni temu na lotnisku w Los Angeles, gdy wybierały się na wakacje. Były w doskonałych nastrojach. Uwagę przede wszystkim skupiała na sobie 17-letnia Ava Sambora, śliczna nastolatka z długimi blond włosami.

<< PIĘKNA CÓRKA HEATHER LOCKLEAR >>

Heather Locklear zabiera ja niekiedy na imprezy i, kiedy pozują na ściance, widać, jak bardzo Ava Sambora przypomina swoją sławną matkę. Ava zresztą nie ukrywa, że pociąga ją kariera w show-biznesie.

Już jak miałam pięć czy sześć lat, chciałam być aktorką. Kocham być w centrum uwagi i zawsze staram się być na świeczniku i skupiać na sobie wzrok ludzi - mówiła bez ogródek w jednym z wywiadów.

Fizycznie wydaje się mieć wszelkie warunki do zrobienia kariery: jest piękna, szczupła i wysportowana. Lubi też eksponować swoje ciało, co widać zwłaszcza na zdjęciach, które zamieszcza na Instagramie, gdzie dorobiła się już prawie 40 tysięcy fanów. Zdaje się, że jest wielbicielką skąpych bikini, w których z upodobaniem pozuje tak, żeby wyeksponować zgrabną pupę. Niektóre zdjęcia są całkiem odważne, w każdym razie jak na nastolatkę.

Rodzice Avy, znana z "Dynastii" i "Melrose Place" Heather Locklear i gitarzysta Bon Jovi, Richie Sambora, byli małżeństwem w latach 1994-2007.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Komentarze (18)
Wiedzieliście, że Heather Locklear ma tak piękną córkę? "Kocham być w centrum uwagi". Lubi też pozować w bikini
Zaloguj się
 • Gość: lalunia

  Oceniono 124 razy 124

  Matka ładniejsza była i miała to coś...

 • kasia82kasia82

  Oceniono 87 razy 85

  ładna dziewczyna ale nie można porównywać jej do matki - Heather Locklear miała to coś, była piękna

 • olalola

  Oceniono 74 razy 70

  Bardzo ładna - ale matka o niebo ładniejsza...

 • Gość: mokmok

  Oceniono 65 razy 59

  Te amerykańskie nastolatki wyglądają jakby wyszły z jednej taśmy

 • janiemoge

  Oceniono 27 razy 25

  Jak się miesza geny z bogatym ale koślawym bucem no to niestety ... Matka ładniejsza. O niebo.

 • Gość: jola

  Oceniono 25 razy 7

  Jeszcze tylko operacja nosa i mamy ideał.

 • Gość: samarama

  Oceniono 1 raz 1

  Bez makijażu wygląda normalnie – zwyczajnie (slajd 2. i 25.)… Jak 90% jej rówieśniczek. Niczym się nie wyróżnia, no może tylko kartoflanym nosem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX