Jessica Alba w bikini. Nie możemy przestać się zachwycać jej opalonym ciałem. Brzuch świetny? To zobaczcie tylko pupę!

Długie nogi, gładki brzuch i idealna pupa - Jessica Alba w bikini udowadnia, że nie ma najmniejszej przesady w określaniu jej jedną z najseksowniejszych kobiet świata.
Jessica Alba w bikini Nie możemy przestać zachwycać się jej opalonym ciałem Jessica Alba ma 33 lata i jest matką dwójki dzieci. Jej najnowsze zdjęcia wcale jednak na to nie wskazują. Gwiazda udowadnia, że nie ma najmniejszej przesady w określaniu jej jedną z najseksowniejszych kobiet świata. Na zdjęciach zrobionych na wyspie St Barths podziwiamy gwiazdę o idealnej sylwetce i filigranowej figurze nastolatki. Zupełnie, jakby czas zatrzymał się dla niej kilkanaście lat temu. Od razu widać, że 33-letnia gwiazda może ubiegać się o zostanie kolejna dziewczyną Bonda - skomentował "Daily Mail". Alba wygląda rewelacyjnie. Nawet potargane przez wiatr włosy dodają jej uroku!

Jessica Alba ma 33 lata i jest matką dwójki dzieci. Jej najnowsze zdjęcia wcale jednak na to nie wskazują. Na tych, które zrobiono jej w czwartek w St Barths podczas nurkowania, zobaczyliśmy gwiazdę o idealnej sylwetce i filigranowej figurze nastolatki. Zupełnie, jakby czas zatrzymał się dla niej kilkanaście lat temu.

Od razu widać, że 33-letnia gwiazda może ubiegać się o zostanie kolejna dziewczyną Bonda - skomentował te zdjęcia "Daily Mail".
<< SEKSOWNA JESSICA ALBA W BIKINI >>

Coś w tym jest, bo przygody Jamesa Bonda to takie bajki dla dorosłych, w których mężczyźni zawsze są eleganccy, a kobiety piękne i bez skazy. Jessica Alba wygląda zaś dosłownie jak z Photoshopa, a przecież mówimy o jej naturalnym ciele. Nawet potargane przez wiatr i zlepione wodą włosy dodają jej uroku!

alex