Zdjęcie nagiego Karolaka podbiło sieć. Malinowskiej średnio się spodobało. A najlepiej skomentował je jej syn

Karolak biegający nago po scenie - nie wszystkim spodobał się taki wyraz artystyczny. Najdosadniej podsumowała jego występ Karolina Malinowska.

Tomasz Karolak "uświetnił" swoim występem galę rozdania Wężów, która odbyła się nomen omen w Prima Aprilis. Podczas niej wyróżniono najgorsze polskie filmy. Karolak co prawda w tym roku nie był wśród nagrodzonych, ale nawiązał do nagród z 2012 roku, gdy to właśnie on otrzymał wyróżnienie za najgorszy epizod w filmie "Wyjazd integracyjny". Tym razem chciał pokazać, że ma dystans do siebie i odtworzył jedną scenę z filmu - wyszedł na scenę okryty jedynie poduszkami.

Sam jestem dumnym zdobywcą Węża za Najgorszy epizod 3 lata temu. Zresztą odegram tę scenę dzisiaj tutaj, właśnie dlatego tu jestem - mówił w "Dzień Dobry TVN".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Tomasz KarolakWBF

Zdjęcia z jego popisu błyskawicznie obiegły sieć, ale raczej nikt zachwycony poczuciem humoru aktora nie był. Większość internautów uznała te sytuacje za, delikatnie rzecz ujmując, żenującą. Karolina Malinowska skomentowała ją nad wyraz trafnymi słowami swojego syna syna.

Karolina MalinowskaFacebook.com/ Karolina Malinowska

Niestety wpis już zniknął z profilu Malinowskiej. A szkoda. Występ Karolaka doczekał się także mema.

 

Tomasz Karolak Kwejk.pl

Przypomnijmy, że Malinowska ma trzech synów. Jakiś czas temu zapytaliśmy ją, jak dba o siebie oraz kiedy znajduje czas, by pobyć sam na sam z mężem.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (35)
Zdjęcie nagiego Karolaka podbiło sieć. Malinowskiej średnio się spodobało. A najlepiej skomentował je jej syn
Zaloguj się
 • drstanley

  Oceniono 249 razy 211

  Sprawdziłem właśnie to to Karolina Malinowska i uważam, że powinniście jeszcze sptyać o zdanie na ten temat Joli Rutowicz i może jeszcze, no nie wiem, Trybsona, może...

 • yuraa

  Oceniono 186 razy 176

  router działa, elektryka działa, sieć gazowa i wodna OK, patrzę na pajęczynę pod sufitem- pająk spokojnie siedzi.
  jaką sieć podbiło ?

 • drstanley

  Oceniono 183 razy 105

  Właśnie, że trzeba mieć duży dystans do siebie, żeby wystąpić w ten sposób. Duży plus. Za to nie mam pojęcia kim jest Karolina Malinowska. Z avatara znioskuję, że grała w Kręgu dziewczynę wychodzącą ze studni. Ale zaraz wygogluję kto to.

 • mieetek

  Oceniono 78 razy 62

  Już wiem kim ona jest z gugla! To taka Pani, której czteroletni syn zrobił zdjęcie. Ten syn i to zdjęcie to dorobek jej życia, za który występuje w mediach. W guglu był też jej mąż lub "partner", ale nie zapamiętałem imienia. Nazwisko miał inne niż Malinowski.

 • garibaldi

  Oceniono 37 razy 33

  "która odbyła się nomen omen w Prima Aprilis."

  Notabene bynajmniej sic!

 • mieetek

  Oceniono 51 razy 33

  Jego widziałem w jakimś serialu. A ona kim jest?

 • mieetek

  Oceniono 36 razy 28

  Na tym swojej edukacji nie zakończyłem. Jest też przyjaciółką, albo była przyjaciółką Sadowskiej! Ale kto to jest ta Sadowska, to sobie guglajcie sami. Dla mnie to za dużo informacji jak na jeden dzień.

 • Gość: kpiarz

  Oceniono 24 razy 20

  Widać, że ma apetyt :)))

 • Gość: bezSzyc

  Oceniono 31 razy 19

  wyjątkowo męczący koleś, kiedy doczekamy TV bez jego wszechobecnej męczącej (jak Szyca) facjaty?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX