Nicki Minaj zaprosiła na scenę młodego fana. Zaczął udawać, że płacze i stało się TO. Internauci zachwyceni: Mały geniusz zła

Co robi (prawie) każda kobieta, gdy płacze przed nią dziecko? Przytula je. No właśnie. I o to mu chodziło.
Podstępny mały fan Nicki Minaj zaprosiła na scenę młodego fana. Zaczął udawać, że płacze. Nicki Minaj podczas koncertu zaprosiła na scenę małego fana. Ten zaczął udawać, że płacze - po to, by raperka przytuliła go do swojej piersi. Co robi (prawie) każda kobieta, gdy płacze przed nią dziecko? Przytula je. No właśnie. I o to mu chodziło. Nicki Minaj jest właśnie w trakcie trasy koncertowej. W czasie występów zaprasza na scenę swoich fanów - to już taka tradycja. Na ostatnim koncercie szczęście to spotkało małego Donny'ego. Chłopiec rozpłakał się i powtarzał: "Czekałem na ten moment tak długo...". Wzruszona jego zachowaniem piosenkarka przytuliła go do piersi. A wtedy on... wyraźnie był z tego zadowolony. Zagraniczne media i internauci zachwycone są "podstępnym" planem chłopaka. "Mały geniusz zła!" - określa go TheDishh.com. "W momencie, gdy w końcu wtulił się w piersi gwiazdy na jego twarzy namalował się uśmiech, a brwi poruszyły w znaczącym geście. Nicki, zostałaś wkręcona!" - czytamy. Trudno mu się jednak dziwić. Który młody mężczyzna nie chciałby być na jego miejscu?

Nicki Minaj jest właśnie w trakcie trasy koncertowej. W czasie występów zaprasza na scenę swoich fanów - to już taka tradycja. Na ostatnim koncercie szczęście to spotkało małego Donny'ego. Chłopiec rozpłakał się i powtarzał:

Czekałem na ten moment tak długo...

Wzruszona jego zachowaniem piosenkarka przytuliła go do piersi. A wtedy on... Zobaczcie sami:

Zagraniczne media i internauci zachwycone są "podstępnym" planem chłopaka.

Mały geniusz zła!  - określa go TheDishh.com. - W momencie, gdy w końcu wtulił się w piersi gwiazdy na jego twarzy namalował się uśmiech, a brwi poruszyły w znaczącym geście. Nicki, zostałaś wkręcona!

Trudno mu się jednak dziwić. Który młody mężczyzna nie chciałby być na jego miejscu?

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS