Marta z "Top Model" pożegnała się z platyną. "Nowy kolor włosów. Tym razem to nie peruka"

Marta, która zasłynęła udziałem w "Top Model", a którą obecnie widujemy na ekranach telewizorów w "Project Runway" zmieniła kolor włosów. Ładnie?
"Tym razem to nie peruka" Marta z "Top Model" pożegnała się z platyną. Marta, która zasłynęła udziałem w "Top Model", a którą obecnie widujemy na ekranach telewizorów w "Project Runway" zmieniła kolor włosów. Marta, która zasłynęła udziałem w "Top Model", a którą obecnie widujemy na ekranach telewizorów w "Project Runway" zmieniła kolor włosów. Ładnie? Wielkiej metamorfozy nie było. Zamiast platynowego blondu Marta Sędzicka postanowiła po prostu wypróbować ciemniejszy i cieplejszy odcień tego kolor. Ostatnio na Instagramie pozowała już "w nowej fryzurze" jednak ciemny, krótki bob okazał się tylko peruką. Tym razem, jak sama zaznacza, zmiana jest jak najbardziej prawdziwa.

Wielkiej metamorfozy nie było. Zamiast platynowego blondu Marta Sędzicka postanowiła po prostu wypróbować ciemniejszy i cieplejszy odcień tego kolor. Ostatnio na Instagramie pozowała już "w nowej fryzurze" jednak ciemny, krótki bob okazał się tylko peruką. Tym razem, jak sama zaznacza, zmiana jest jak najbardziej prawdziwa.

Marta SędzickaInstagram.com/sedzickamarta

Ładnie wygląda?

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Marta z "Top Model" pożegnała się z platyną. "Nowy kolor włosów. Tym razem to nie peruka"
Zaloguj się
 • Gość: czarna

  Oceniono 8 razy 4

  Aleeeeeee różnica! Normalnie szok! ...

 • Gość: M

  Oceniono 5 razy 3

  Dobry wybór. Przy tym kolorze włosów mniej rzuca się w oczy "inna" uroda twarzy, Po prostu twarz wysubtelniała i nabrała odpowiednich proporcji...

 • Gość: aaaa

  Oceniono 6 razy 2

  niełanie;/

 • Artur Lubanski

  Oceniono 1 raz 1

  Piękna to ona nie jest, a charakter ma wredny co było widać w TOP

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX