Ładny makijaż, piękny płaszcz i sukienka. Ale na dole... Bey, o czym myślałaś zakładając TE BUTY?!

Czego by nie założyła, wygląda fajnie? Tak myśleliśmy aż do teraz. Szczególnie, gdy na okropnie brzydkie sandałki ochotę ma akurat w największą ulewę.
Czy to najbrzydsze sandały na świecie? Ładny makijaż, piękny płaszcz i sukienka. Ale na dole... Bey, o czym myślałaś zakładając TE BUTY?! Czego by nie włożyła, wygląda fajnie? Tak myśleliśmy aż do teraz. Szczególnie, gdy na okropnie brzydkie sandałki ochotę ma akurat w największą ulewę. Uwielbiamy Beyonce i chyba już zdążyliście się o tym przekonać. Ale kiedy wygląda TAK, nie ma przebacz. Ma śliczny makijaż, różowa szminka naprawdę mocno jej pasuje. Kolorowa sukienka w pasy też jej pasowała - opinała krągłości, miała odpowiednią długość. Na nią zarzucony elegancki granatowy płaszcz. No pięknie! Ale patrzymy w dół i czar pryska. Buty nie dość, że naprawdę dziwne i brzydkie, to na dodatek kompletnie nietrafione! Czemu? Drobny szczegół - ulewa. Słabiutko, Bey.

Uwielbiamy Beyonce i chyba już zdążyliście się o tym przekonać. Ale kiedy wygląda TAK, nie ma przebacz. Ma śliczny makijaż, różowa szminka naprawdę mocno jej pasuje. Kolorowa sukienka w pasy też jej pasowała - opinała krągłości, miała odpowiednią długość. Na nią zarzucony elegancki granatowy płaszcz. No pięknie! Ale patrzymy w dół i czar pryska.

 

<< CZY TO NAJBRZYDSZE SANDAŁY NA ŚWIECIE? >>

Buty nie dość, że naprawdę dziwne i brzydkie, to na dodatek kompletnie nie trafione! Czemu? Drobny szczegół - ulewa. Słabiutko, Bey. Po to spodziewamy się o wiele, wiele więcej!

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Ładny makijaż, piękny płaszcz i sukienka. Ale na dole... Bey, o czym myślałaś zakładając TE BUTY?!
Zaloguj się
 • Gość: lola

  Oceniono 11 razy 7

  Sukienka beznadziejna, jakby sie dywanem owinęła, buty porazka

 • braddock

  Oceniono 12 razy 4

  O czym myślała... Pewnie o tym, o czym zazwyczaj myślą czarni; o drogich świecidełkach i kurczakach z kfc.

 • Gość: ja_biedna

  Oceniono 9 razy 3

  pewnie ten koc ktory nazwany jest tu sukienka kosztuje tyle co sredniej klasy auto, no coz bogatemu mozna

 • Gość: kati

  Oceniono 8 razy 0

  a wlasnie buty genialne, Plotku, ale to jest tylko Twoja wzgledna opinia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX