Sukienka nie leżała dobrze, napisała "ze skargą" do projektantki. Kiedy dostała odpowiedź, sama się zdziwiła. "Uroczo"

Ubrania potrafią sprawić kłopot. Tym razem ofiarą kreatywnego projektu padła Joanna Jabłczyńska.
Reklamacja kreacji Ubrania potrafią sprawić kłopot. Tym razem ofiarą kreatywnego projektu padła Joanna Jabłczyńska. Joanna Jabłczyńska wybiera zazwyczaj ubrania o bardzo kobiecym kroju - rozkloszowane sukienki czy spódniczki. Czasem zaskoczy nas miła odmianą i wystąpi w czymś eleganckim, a jednocześnie seksownym. Tym razem też chciała chyba wprowadzić do swojej szafy małą zmianę. Ale ta zmiana ją przerosła. Aktorka i prawniczka w jednej osobie pochwaliła się na Instagramie swoją korespondencją z projektantką Violą Piekut, której stroje skojarzyły nam się ostatnio z kreacjami hollywoodzkich gwiazd. Okazuje się, że Jabłczyńska włożyła sukienkę, ale nie była zadowolona z tego, jak układa się na jej sylwetce. Szybko postanowiła naprawić błąd projektantki i do niej napisała. Viola Piekut musiałam to wrzucić :) takie rzeczy to tylko z Jabłczynską :D - skomentowała swój wpis. Fani gwiazdy "Na Wspólnej" byli równie rozbawieni, jak ona sama: My trochę żałujemy, że wycięcie z tyłu nie było głębsze ;).

Joanna Jabłczyńska wybiera zazwyczaj ubrania o bardzo kobiecym kroju - rozkloszowane sukienki czy spódniczki. Czasem zaskoczy nas miła odmianą i wystąpi w czymś eleganckim, a jednocześnie seksownym. Tym razem też chciała chyba wprowadzić do swojej szafy małą zmianę. Ale ta zmiana ją przerosła.

Aktorka i prawniczka w jednej osobie pochwaliła się na Instagramie swoją korespondencją z projektantka Violą Piekut, której stroje skojarzyły nam się ostatnio z kreacjami hollywoodzkich gwiazd. Okazuje się, że Jabłczyńska założyła sukienkę, ale nie była zadowolona z tego, jak układa się na jej sylwetce. Szybko postanowiła naprawić błąd projektantki i do niej napisała.

Joanna Jabłczyńska Instagram.com/joannajablczynska


Viola Piekut musiałam to wrzucić :) takie rzeczy to tylko z Jabłczynską :D - skomentowała swój wpis.

Fani gwiazdy "Na Wspólnej" byli równie rozbawieni, jak ona sama:

Joanna Jabłczyńska Instagram.com/joannajablczynska

My trochę żałujemy, że wycięcie z tyłu nie było głębsze ;). A kiedy aktorka postanawia zaszaleć z dekoltem, prezentuje się tak:

 

jus

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (1)
Sukienka nie leżała dobrze, napisała "ze skargą" do projektantki. Kiedy dostała odpowiedź, sama się zdziwiła. "Uroczo"
Zaloguj się
  • Gość: napster

    Oceniono 22 razy 12

    to ta sama Jabłczyńska która kiedys na Winter Campie 2013 na Turbaczu za włosy wyciagali ze śniegu, po tym jak chcieli koniecznie zeby spała z snieznej jamie i opowiedziała o tym w TVN jak cudownie było hah A kłamać w dodatku potrafiła konkretnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX