Córka Deppa i Paradis po raz pierwszy na czerwonym dywanie. I od razu zachwyt: Odziedziczyła po rodzicach najlepsze geny!

Ma zaledwie 16 lat, to był jej debiut na takiej imprezie, ale mimo to, a może właśnie dlatego, wszystkie oczy były zwrócone na nią. I jednoznaczna reakcja: zachwyt!

Te zachwyty są najzupełniej zrozumiałe, ponieważ Lily-Rose Depp wyglądała rewelacyjnie. Jest piękną młodą kobietą, trochę podobną do mamy (a trochę nawet do Natalie Portman sprzed lat), i prezentowała się świetnie. Wraz z mamą, Vanessą Paradis, były gośćmi na pokazie mody Chanel.

Lily-Rose miała na sobie dwuczęściowy pastelowy kostium Chanel ozdobiony rzędami kwiatów, cekinami i koralikami. Do tego włosy obcięte na boba.

Wyglądała oszałamiająco - krótko podsumował portal "The Hollywood Reporter". - Wydaje się, że odziedziczyła po rodzicach najlepsze geny.

Z kolei "The Independent" zwrócił uwagę, że dorównywała sławnej matce nie tylko urodą, ale i elegancją.

Jaka matka, taka córka - czytamy.
Wydaje się, że córka 42-letniej gwiazdy przejmuje jej styl - zgodził się z tą opinią "Daily Mail".
<< PIĘKNA LILY-ROSE NA CZERWONYM DYWANIE >>

Lily-Rose Depp co prawda dopiero teraz zadebiutowała na salonach, ale nie jest tak zupełnie nieznana, co wszak jest oczywiste przy tak sławnych rodzicach. Jej imię pojawia się za każdym razem, kiedy trzeba rozszyfrować nazwę jachtu jej ojca, "Vajoliroja". "Va" pochodzi od imienia byłej ukochanej Vanessy Paradis, "jo" od imienia aktora, "liro" ma przypominać o córce Lily Rose, a "ja" o synu, Jacku. Poza tym, Lily-Rose prowadzi konto na Instagramie, na którym obserwuje ją prawie 120 tysięcy fanów.

Co na nim znajdziemy? Głównie obrazki z codziennego życia nastolatki: wyjście na lody, trochę selfie, zdjęcia z ukochanym psem. Na jednym z nich jest nawet z mikrofonem. Nie wiemy jednak, czy śpiewa równie ładnie, jak jej mama. Swoją drogą, Vanessa Paradis swój największy przebój, "Joe Le Taxi", wylansowała w wieku 14 lat, zatem kiedy była młodsza, niż obecnie jej córka.

Johnny Depp i Vanessa Paradis byli ze sobą przez 14 lat, rozstali się w 2012 roku. Mają dwoje dzieci: Lily-Rose i 12-letniego syna Jacka.

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Córka Deppa i Paradis po raz pierwszy na czerwonym dywanie. I od razu zachwyt: Odziedziczyła po rodzicach najlepsze geny!
Zaloguj się
 • wegorz

  Oceniono 9 razy 5

  Wygląda jak młoda Natalie Portman.
  Vanessa również świetnie się prezentuje,zważywszy ,że ma 42 lata i pali jak dwa smoki:)

 • Krzyś Pławski

  Oceniono 2 razy 2

  Słabo się prezentuje !!! Wygląd nie ciekawy jakby znudzona albo zasmucona !

 • zez

  Oceniono 4 razy 0

  Rozwój fizyczny przebiegł prawidłowo. Jeszcze mózg ma pole do popisu a ponieważ jest co najmniej dwujęzyczna o efekty jestem spokojna.
  Obawy, to mam co do temperamentu...

 • Gość: strawberryblonde

  Oceniono 2 razy -2

  w tym wieku usta zrobione.... bez komentarza

 • Gość: Wiktor

  Oceniono 16 razy -2

  Ma nieładne usta i takie potężne łuki brwiowe. Niezbyt mi się podoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX