Wiedzieliśmy, że Charlize jest zgrabna. Ale że ma TAKĄ PUPĘ?! Trzeba było odpowiedniej kreacji, by ją podkreślić

Bez cienia wątpliwości umieścilibyśmy ją na liście najpiękniejszych aktorek naszych czasów. Zawsze wygląda oszałamiająco, ale tym razem uwagę zwróciła jej pupa - część ciała, której zbytnio dotychczas nie eksponowała.
Piękna Charlize Trzeba było odpowiedniej kreacji, by podkreślić jej urodę. Bez cienia wątpliwości umieścilibyśmy ją na liście najpiękniejszych aktorek naszych czasów. Zawsze wygląda oszałamiająco, ale tym razem uwagę zwróciła jej pupa - część ciała, której zbytnio dotychczas nie eksponowała. Charlize Theron ma świetne nogi, zgrabne ramiona, piękną twarz i włosy. Często nosi kreacje z dużymi dekoltami eksponującymi ładny biust. I to na tych partiach jej ciała skupia się w większości przypadków wzrok wszystkich. Gdy pojawiła się w Cinema Gaumont Opera Capucines w Paryżu na premierze swojego najnowszego filmu pt. "Dark Places", było inaczej. Połyskująca suknia odsłaniała ramiona i szyję, owszem, ale to z tyłu "działo się" najwięcej. Plecy osłaniała seksowna koronka, a opięta mała czarna mocno podkreślała jej pupę. Zaniemówiliśmy! Ostatnio 39-letnia aktorka zachwyciła zagraniczne media, gdy u boku Seana Penna pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu "Gunman". Wszyscy mówili wtedy nie o obrazie jej ukochanego, ale o jej "niesamowitej sukience".

Charlize Theron ma świetne nogi, zgrabne ramiona, piękną twarz i włosy. Często nosi kreacje z dużymi dekoltami eksponującymi ładny biust. I to na tych partiach jej ciała skupia się w większości przypadków wzrok wszystkich. Gdy pojawiła się w Cinema Gaumont Opera Capucines w Paryżu na premierze swojego najnowszego filmu pt. "Dark Places", było inaczej. Połyskująca suknia odsłaniała ramiona i szyję, owszem, ale to z tyłu "działo się" najwięcej.

Plecy osłaniała seksowna koronka, a opięta mała czarna mocno podkreślała jej pupę. Zaniemówiliśmy!

< < ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ostatnio 39-letnia aktorka zachwyciła zagraniczne media, gdy u boku Seana Penna pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu "Gunman". Wszyscy mówili wtedy nie o obrazie jej ukochanego, ale o jej "niesamowitej sukience". Tak się wówczas prezentowała"

 

aga / wideo: DE RTL TV/x-news

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

 

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Wiedzieliśmy, że Charlize jest zgrabna. Ale że ma TAKĄ PUPĘ?! Trzeba było odpowiedniej kreacji, by ją podkreślić
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 25 razy 23

  pupa. kwintesencja obecnego szoł bizu.

 • Caroline Collins

  Oceniono 13 razy 9

  Charlize to zawsze była i będzie piękna kobieta! Oby jej szczęście sprzyjało :)

  Pozdrawiam, Karola
  <a href="http://skupujemyauta.net">skupujemy auta net</a>

 • Gość: Reflex99

  Oceniono 4 razy 2

  Macie tak jakiegos zboczonego idiote, jak raz dziennie nie napisze slowa PUPA capsem, jest niespelniony. Niedojrzaly bubek.

 • mokryspust

  Oceniono 3 razy 1

  Pupa jest ważniejsza niż myślałem.
  Ostatnio zaplanowaliśmy sesje z pewną, wysoką czarnulką.
  Było fajnie, ale gdy wypięła swoją pupe...
  Wszystko poszło, do ostatniej kropli.

 • pan.malowany

  0

  Nie zapomnijcie podetrzec sobie dupy

 • obywatel_rp

  0

  Każdy wie, że Charlize ma piękną dupcię, jednak akurat w ta kreacja KOMPLETNIE jej nie eksponuje. Autor artykułu - albo koniecznie chciał wypróbować chłit marketingowy pt. "napiszę >pupa< więc wszyscy przeklikają slajdy z reklamami", albo bardzo dawno nie miał żadnego seksu, nawet ze sobą...

 • Gość: Reflex99

  Oceniono 1 raz -1

  Macie tam jakiegosc idiote zboczenca, jak nie napisze co dzien slowa PUPA capsem, czuje sie niespelniony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX