"Rihanna DiCaprio, jak to brzmi?" Roześmiała się i w końcu skomentowała plotki o romansie. Już wszystko jasne!

Rihanna i Leonardo DiCaprio to dla fanów (i mediów) wymarzona para. W ostatnich miesiącach aktor i piosenkarka byli widywani razem. Ale zdjęć pierwszego pocałunku chyba szybko się nie doczekamy.
Rihanna dementuje plotki Gwiazda o rzekomym romansie z DiCaprio: "Nie mam dużo wolnego czasu, to nie byłoby..." Rihanna i Leonardo DiCaprio to dla fanów (i mediów) wymarzona para. W ostatnich miesiącach aktor i piosenkarka byli widywani razem. Ale zdjęć pierwszego pocałunku chyba szybko się nie doczekamy. Mieli wspólnie spędzić Sylwestra, razem bawić się w klubach i na przyjęciach, a potem nadszedł "przełomowy dowód" - zdjęcia z imprezy urodzinowej Rihanny. Mówiono, że przyjaźnią się od lat i czasem zdarza im się flirtować. Potem pojawiły się informacje, że aktor nie ustaje w imprezowych podbojach, co miało zaprzeczyć informacjom o tym, że on i piosenkarka są w sobie zakochani. W końcu mnożące się plotki skomentowała sama Rihanna. Podoba Ci się, jak brzmi Rihanna DiCaprio? - spytał dziennikarz magazynu "Hello!". To brzmi dla mnie jak znak, że powinieneś trzymać się daleko od tabloidów, bo za każdym razem wcisną jakiś kit - odpowiedziała piosenkarka. Gwiazda dodała też, że raczej nie zależy jej na związku. Jestem teraz tak zajęta, że nie mam zbyt wiele czasu na to, by poświęcić go mężczyźnie. Nie chcę wciągać kogoś w takie życie. Jeśli związałabym się z kimś, musiałby to być na tyle twardy facet, który zaakceptowałby mój rozkład dnia i nie przeraził się - wyjaśnia Rihanna.

Mieli wspólnie spędzić Sylwestra, razem bawić się w klubach i na przyjęciach, a potem nadszedł "przełomowy dowód". Zdjęcia z imprezy urodzinowej Rihanny, gdzie DiCaprio stał tuż obok niej, a goście piosenkarki donosili, że Riri nie odstępowała go nawet na krok. Mówiono, że to jej bardziej zależy na związku, ale że przyjaźnią się od lat i czasem zdarza im się flirtować. Potem pojawiły się informacje, że aktor nie ustaje w imprezowych podbojach, co miało zaprzeczyć informacjom o tym, że on i piosenkarka są w sobie zakochani. A może związek, ale nie na wyłączność? W końcu mnożące się od stycznia plotki skomentowała sama Rihanna.

Podoba Ci się, jak brzmi Rihanna DiCaprio? - spytał dziennikarz magazynu "Hello!".
To brzmi dla mnie jak znak, że powinieneś trzymać się daleko od tabloidów, bo za każdym razem wcisną jakiś kit - odpowiedziała śmiejąc się piosenkarka.

Leonardo DiCaprioERIC GAILLARD / REUTERS / REUTERS

Gwiazda dodała też, że póki co raczej nie zależy jej na związku:

Jestem teraz tak zajęta, że nie mam zbyt wiele czasu na to, by poświęcić go mężczyźnie, dlatego to nie byłoby fair, żeby wciągać kogoś w takie życie - powiedziała. - Jeśli związałabym się z kimś, musiałby to być na tyle twardy facet, który zaakceptowałby mój rozkład dnia i nie przeraził się.

Ok, rozumiemy, że tym razem nie jest to DiCaprio. Ale może kiedyś? Może jednak?!

jus

Więcej o:
Komentarze (3)
"Rihanna DiCaprio, jak to brzmi?" Roześmiała się i w końcu skomentowała plotki o romansie. Już wszystko jasne!
Zaloguj się
  • bimaj953

    Oceniono 17 razy 7

    Kompletnie nawet do siebie nie pasują.Ona taka "siusiumajtka",a on poważny aktor..nie,nie

  • forfiter_jr

    Oceniono 9 razy 5

    Może gdyby poligamia była legalna, byłaby zainteresowana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX