Jamie Foxx pod ostrzałem za kontrowersyjny dowcip o Jennerze. "Buu! Wstydźcie się"

Dobry żart tynfa wart, zły może zrujnować karierę. Media w USA donoszą o fali krytyki, jaka spadła na hollywoodzkiego gwiazdora.
Jamie Foxx pod ostrzałem "Buu! Wstydźcie się" Dobry żart tynfa wart, zły może zrujnować karierę. Media w USA donoszą o fali krytyki, jaka spadła na hollywoodzkiego gwiazdora. Aktor Jamie Foxx ma kłopoty po publicznym żarcie z transseksualizmu. Gospodarz muzycznej gali iHeartRadio Music Awards w rozpoczynającym imprezę monologu powiedział m.in., że Bruce Jenner może sam występować w duecie. Mamy dla Was tego wieczoru wiele fantastycznych występów. Bruce Jenner pojawi się z musicalowym numerem. Sam zaśpiewa w duecie partie jego i jej - wypalił Foxx, widownia biła brawo, a kamera pokazała śmiejącego się Chrisa Browna. - Hej, robię sobie z ciebie jaja póki jeszcze mogę - dodał, kpiąc z operacji zmiany płci celebryty. W obronie przechodzącego zmianę płci celebryty stanął m.in. Perez Hilton. Bloger-celebryta poskarżył się na żart z Jennera na Twitterze. Buu! Wstydźcie się #iHeartAwards, że pozwoliliście Jamiemu Foxxowi na transfobiczny występ w krajowej telewizji! Te dowcipy z Bruce'a Jennera były złe!!! Podobnych wpisów szybko zaczęło przybywać. Falę krytyki wypowiedzi Foxxa szybko dostrzegły portale i codzienne gazety. Niektóre dołączyły do chóru oburzonych. Dowcipy Jamiego trudno uznać za coś szczególnego. Wielu innych komików pisze dowcipy o Jennerze. Ale ten można uznać za wyjątkowo nieczuły - przekonuje TMZ.com. Jeden z dowcipów Jamiego Foxxa nie wywołał takiego śmiechu widowni, na który autor liczył - zauważył portal pisma "People". Dowcip Foxxa o Jennerze był wyrazem braku szacunku - stwierdził serwis TooFab.com Serwisy, jak "Entertainment Tonight", portal dziennika "USA Today" potraktowały sprawę informacyjnie. Wszędzie zwraca się uwagę, że przez kontrowersyjny żart Jamie Foxx znalazł się w ogniu krytyki. Artykuły bogato okraszone są cytatami z Twittera. Czy publiczne kpiny z transseksualizmu powinny być tolerowane jako wyraz wolności twórczej? Trzeba pamiętać, że, choć właściwie nie ma wątpliwości, że Jenner jest w trakcie procesu zmiany płci, oficjalnie nigdy tego nie potwierdził. Dodatkowo, na widowni prawdopodobnie siedziała też jego córka, Kylie Jenner. Zobaczcie występ Foxxa i zagłosujcie w naszej sondzie.

Aktor Jamie Foxx ma kłopoty po publicznym żarcie z transseksualizmu. Gospodarz muzycznej gali iHeartRadio Music Awards w rozpoczynającym imprezę monologu powiedział m.in., że Bruce Jenner może sam występować w duecie.

Mamy dla Was tego wieczoru wiele fantastycznych występów. Bruce Jenner pojawi się z musicalowym numerem. Sam zaśpiewa w duecie partie jego i jej - wypalił Foxx, widownia biła brawo, a kamera pokazała śmiejącego się Chrisa Browna. - Hej, robię sobie z ciebie jaja póki jeszcze mogę - dodał, kpiąc z operacji zmiany płci celebryty.

W obronie przechodzącego zmianę płci celebryty stanął m.in. Perez Hilton. Bloger-celebryta poskarżył się na żart z Jennera na Twitterze.

Buu! Wstydźcie się #iHeartAwards, że pozwoliliście Jamiemu Foxxowi na transfobiczny występ w krajowej telewizji! Te dowcipy z Bruce'a Jennera były złe!!!

Podobnych wpisów szybko zaczęło przybywać. Falę krytyki wypowiedzi Foxxa szybko dostrzegły portale i codzienne gazety. Niektóre dołączyły do chóru oburzonych.

Dowcipy Jamiego trudno uznać za coś szczególnego. Wielu innych komików pisze dowcipy o Jennerze. Ale ten można uznać za wyjątkowo nieczuły - przekonuje TMZ.com.
Jeden z dowcipów Jamiego Foxxa nie wywołał takiego śmiechu widowni, na który autor liczył - zauważył portal pisma "People".
Dowcip Foxxa o Jennerze był wyrazem braku szacunku - stwierdził serwis TooFab.com

Serwisy, jak "Entertainment Tonight", portal dziennika "USA Today" potraktowały sprawę informacyjnie. Wszędzie zwraca się uwagę, że przez kontrowersyjny żart Jamie Foxx znalazł się w ogniu krytyki. Artykuły bogato okraszone są cytatami z Twittera.

Reakcje na dowcip Jamiego FoxxaScreen z Twitter.com

Czy publiczne kpiny z transseksualizmu powinny być tolerowane jako wyraz wolności twórczej? Trzeba pamiętać, że, choć właściwie nie ma wątpliwości, że Jenner jest w trakcie procesu zmiany płci, oficjalnie nigdy tego nie potwierdził. Dodatkowo, na widowni prawdopodobnie siedziała też jego córka, Kylie Jenner. Zobaczcie występ Foxxa i zagłosujcie w naszej sondzie.

socha

POLUB NAS

Czy Foxx miał prawo tak żartować?