Kasprzyk seksowna była zawsze, ale nie należała do kruszynek. Tak było w 2008 roku. A teraz? "Schudłam". Porównaliśmy

Taneczne umiejętności i coraz lepszą figurę aktorki możemy obecnie podziwiać w "Tańcu z Gwiazdami". Zobaczcie, jak prezentuje się teraz, a jak wyglądała jeszcze kilka lat temu.
Ewa Kasprzyk coraz szczuplejsza Aktorka zawsze była seksowna, ale nie należała do kruszynek. A teraz? Ewa Kasprzyk pięknieje niemal dosłownie na naszych oczach. Wiele gwiazd biorąc udział w "Tańcu z Gwiazdami" całkowicie zmienia tryb życia - ćwiczą, przestrzegają diety. Efektem jest oczywiście wspaniała figura i doskonała forma. Schudłam, Janek [taneczny partner - red.] ma coraz mniej do podnoszenia. Przede wszystkim myślę jednak, że taniec daje fajną energię - mówiła gwiazda w rozmowie z Plotek.pl. Kasprzyk ciężko trenuje pod czujnym okiem Jana Klimenta, a my możemy podziwiać jej sylwetkę i ruchy. Prezentuje się doskonale! Nie można powiedzieć, że to nie jest okupione ciężką pracą. Kiedy wracam do domu po 6-godzinnym treningu, to chce mi się spać - mówiła aktorka w rozmowie z nami. Przyglądając się zdjęciom Kasprzyk zauważyliśmy, że równie szczupłą sylwetkę miała cztery lata temu. Wtedy także ćwiczyła i pilnowała diety: Wprowadziłam do mojego codziennego życia ćwiczenia. Jedyną receptą na to, żeby trzymać dobrą formę, jest ruch. Nie chodzę na siłownię, bo dobrze wiem, jakie ćwiczenia mam robić. Wykonuję je w domu. Codziennie rano biegam, zaliczam trzydzieści schodów oraz pływam - zdradziła gwiazda w 2011 roku w rozmowie z "Faktem". Taniec to chyba przyjemniejsza forma treningu niż "zaliczanie trzydziestu schodów". A efekty? Widać od razu.

Ewa Kasprzyk pięknieje niemal dosłownie na naszych oczach. Wiele gwiazd biorąc udział w "Tańcu z Gwiazdami" mocno bierze się za siebie - ćwiczą, przestrzegają diety. Efektem jest oczywiście wspaniała figura i doskonała forma.

Schudłam, Janek [Kliment, taneczny partner Kasprzyk - red.] ma coraz mniej do podnoszenia. Przede wszystkim myślę jednak, że taniec daje fajną energię - mówiła gwiazda w rozmowie z Plotek.pl.

Do atutów aktorki należy nie tylko talent. Fani cenią ją za urodę i seksapil, który na szczęście nie ma wiele wspólnego z odkrywaniem jak największej powierzchni ciała. Ale taneczne show ma swoje wymogi - skąpe kostiumy to jeden z nich. Kasprzyk ciężko trenuje pod czujnym okiem Jana Klimenta, a my możemy podziwiać jej sylwetkę i ruchy. Prezentuje się doskonale!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Nie można powiedzieć, że to nie jest okupione ciężką pracą, bo to jest ciężka praca po prostu - mówiła aktorka w rozmowie z nami. - Kiedy wracam do domu po 6-godzinnym treningu, to chce mi się spać.

Przyglądając się zdjęciom aktorki zauważyliśmy, że równie szczupłą sylwetkę miała cztery lata temu. Wtedy również ćwiczyła i pilnowała diety:

Wprowadziłam do mojego codziennego życia ćwiczenia. Jedyną receptą na to, żeby trzymać dobrą formę, jest ruch - mówiła w 2011 roku w rozmowie z "Faktem". - Nie chodzę na siłownię, bo dobrze wiem, jakie ćwiczenia mam robić. Wykonuję je więc w domu. Codziennie rano biegam, robię ćwiczenia, zaliczam trzydzieści schodów oraz pływam.

Taniec to chyba przyjemniejsza forma treningu niż "zaliczanie trzydziestu schodów". A efekty? Widać od razu. Jak zaś wygląda na treningu? Sami zobaczcie.

jus

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (50)
Kasprzyk seksowna była zawsze, ale nie należała do kruszynek. Tak było w 2008 roku. A teraz? "Schudłam". Porównaliśmy
Zaloguj się
 • patiwikidaw

  Oceniono 99 razy 51

  Pani Kasprzyk jest pani PIEKNA,tylko pozazdrościć....niech pani oleje te minusowe komentarze,ja mam 63 lata i zazdroszczę Pani i figury tej puszystej i tej szczuplejszej we wszystkim Pani do twarzy,jak się kocha ludzi to widac na twarzy, jest też jak mawiał moj ś.p. przystojniak TATO kobieta ma w sobie to "coś......"

 • Gość: AsicaA

  Oceniono 52 razy 24

  Jak ja lubię tą babeczkę, jedna z niewielu polskich aktorek, która jest naprawdę piękna i fajna, tak po prostu...

 • Gość: ugh

  Oceniono 70 razy 18

  Nigdy nie odpowiadał mi sex appeal w wydaniu Kasprzyk. Jak mój gust, to w tej pani jest coś wulgarnego.

 • Gość: jump

  Oceniono 38 razy 16

  Ja bym jeszcze poskakał

 • Gość: rosomak

  Oceniono 88 razy 4

  Bardzo Lubiłem panią Ewę, ale ta promocja na siłę w mediach, taniec z gwiazdami - może lepiej się w porę wycofać i zachować resztki honoru?

 • Piotr Dzierzawski

  Oceniono 19 razy 3

  babka w latach ale jeszcze niejeden by ja jak reksio boczek targal. mi tez sie podoba... :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX