To ostatnie chwile Jessiki Biel przed porodem. "Koszulka nie była wystarczająco duża, żeby zakryć brzuch"

Jessica Biel i Justin Timberlake ani razu nie skomentowali ciąży - piosenkarz pochwalił się jedynie zdjęciem, na którym całuje brzuch żony. Nie ma jednak wątpliwości, że ich pierwsze dziecko pojawi się na świecie lada moment.

Brzuch Jessiki Biel jest już naprawdę bardzo duży, ale pomimo niewątpliwie bliskiego terminu porodu, gwiazda "Siódmego nieba" wciąż nie rezygnuje z aktywności fizycznej. W piątek pojawiła się na przyjęciu urodzinowym zorganizowanym na... wrotkarni.

Miejmy nadzieję, że nie brała w tym udziału - trzeźwo zauważył "Daily Mail".

My z kolei zauważyliśmy, że nawet luźna garderoba jest już na aktorkę sporo za mała i że Biel po prostu przestała się mieścić w ubrania. Gwiazda błysnęła nagim brzuchem, kiedy opuszczała Moonlight Rollerway, obiekt sportowy w Glendale w Kalifornii.

Żona Justina Timberlake'a miała wygodną, luźną szarą koszulkę, która jednak nie była wystarczająco duża, żeby zakryć brzuch - opisał tę sytuację portal.
<< JESSICA BIEL I JEJ NAGI BRZUCH >>

To być może ostatnia, a na pewno jedna z ostatnich okazji, żeby zobaczyć Jessikę Biel przed porodem. Według spekulacji zachodnich mediów, jej dziecko powinno narodzić się "wczesną wiosną". Czyli teraz.

alex


POLUB NAS