Eva Mendes, czerwony dywan i jej pierwsza ważna impreza. A sukienka? Zaskoczenie. "Niech żyją lumpeksy!"

Nie ważne, ile masz pieniędzy i jak sławny jest twój ukochany. Jeżeli jesteś zadufaną gwiazdą, ludzie nie będą cię lubić. Eva Mendes właśnie dała nam kolejny powód, by uwielbiać ją jeszcze bardziej.
Niech żyją szmateksy! Kolejny powód, by uwielbiać Evę Mendes. Na premierę filmu "Inni" Eva Mendes wybrała nietypowy ubiór. Na czerwonym dywanie pojawiła się w... sukience kupionej za 6 dol. w sklepie z używaną odzieżą Nie ważne, ile masz pieniędzy i jak sławny jest twój ukochany. Jeżeli jesteś zadufaną gwiazdą, ludzie nie będą cię lubić. Eva Mendes właśnie dała nam kolejny powód, by uwielbiać ją jeszcze bardziej. Eva Mendes zadebiutowała na ekranach telewizorów w 1998 roku w serialu "Ostry dyżur". Upłynęły jeszcze trzy lata nim miała okazję błyszczeć w świetle fleszy na czerwonym dywanie. Stało się to przy okazji premiery filmu "Inni". 27-letnia aktorka miała pewnie możliwość założyć coś drogiego i z metką znanego sklepu. Dorastając w skromnym domu, nauczyła się jednak czegoś innego. - Debiut mojej kolekcji New York & Company przywołał wspomnienia z pierwszego razu na czerwonym dywanie. Sama ułożyłam sobie wtedy włosy i zrobiłam makijaż. A to, co widzicie, to sukienka ze szmateksu za 6 dolarów [25 zł - red.]. Zawsze lubiłam upolować coś taniego. Niech żyją szmateksy! - napisała fanom. Przyznajcie się: kto od razu nabrał ochoty na pobuszowanie po sklepach z używaną odzieżą?

Eva Mendes zadebiutowała na ekranach telewizorów w 1998 roku w serialu "Ostry dyżur". Upłynęły jeszcze trzy lata nim miała okazję błyszczeć w świetle fleszy na czerwonym dywanie. Stało się to przy okazji premiery filmu "Inni". 27-letnia aktorka miała pewnie możliwość założyć coś drogiego i z metką znanego sklepu. Dorastając w skromnym domu, nauczyła się jednak czegoś innego.

Debiut mojej kolekcji New York & Company przywołał wspomnienia z pierwszego razu na czerwonym dywanie. Sama ułożyłam sobie wtedy włosy i zrobiłam makijaż. A to, co widzicie, to sukienka z lumpeksu za 6 dolarów [25 zł - red.]. Zawsze lubiłam upolować coś taniego. Niech żyją szmateksy! - napisała fanom.

Eva MendesScreen z Instagram.com/evamendes/

Przyznajcie się: kto od razu nabrał ochoty na pobuszowanie po sklepach z używaną odzieżą? A może ostatnio trafiliście na coś, czym chcielibyście się pochwalić? Napiszcie koniecznie w komentarzach, co to takiego.

socha

POLUB NAS