W listopadzie 2013 roku wyglądała tak. Dominika Tajner-Wiśniewska schudła 12 kilogramów. Zobaczcie!

Patrząc na polskie celebrytki można zażartować, że na wiosnę przylatują bociany, a uciekają kilogramy. Dzięki pracy na siłowni i diecie, żona Michała Wiśniewskiego wygląda znakomicie.
12 kilogramów mniej Dzięki pracy na siłowni i diecie żona Michała Wiśniewskiego wygląda znakomicie Patrząc na polskie celebrytki można zażartować, że na wiosnę przylatują bociany, a uciekają kilogramy. Dzięki pracy na siłowni i diecie, żona Michała Wiśniewskiego wygląda znakomicie. O tym, że program Konrada Gacy jest skuteczny, przekonała nas Dominika Gwit. Pod bacznym okiem dietetyka schudła aż 50 kg! Droga do szczupłej sylwetki dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej nie była tak długa, ale podeszła do niej z takim samym zaangażowaniem. Na Facebooku właśnie pochwaliła się efektami diety: Tararara!!! Hurarara!!! Jest mnie mniej o 12 kg! Dziękuję Konrad Gaca! Nowy wyglądem zrobiła sobie miły prezent na urodziny. Z opisu na Instagramie Michała Wiśniewskiego wynika, że para obchodziła je w Wiedniu. To już 18-te - muzyk podpisał zdjęcie uśmiechniętej żony nad tortem.

O tym, że program Konrada Gacy jest skuteczny, przekonała nas Dominika Gwit. Pod bacznym okiem dietetyka schudła aż 50 kg! Droga do szczupłej sylwetki dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej nie była tak długa, ale podeszła do niej z takim samym zaangażowaniem. Na Facebooku właśnie pochwaliła się efektami diety:

Tararara!!! Hurarara!!! Jest mnie mniej o 12 kg! Dziękuję Konrad Gaca!

Nowy wyglądem zrobiła sobie miły prezent na urodziny. Z opisu na Instagramie Michała Wiśniewskiego wynika, że para obchodziła je w Wiedniu.

To już 18-te - muzyk podpisał zdjęcie uśmiechniętej żony nad tortem.

Dominika Tajner - WiśniewskaScreen z Instagram.com/m_wisniewski1972/

socha

POLUB NAS