Affleck przemawiał w Senacie. Wspierały go żona i córka. Wśród senatorów aktor z "Batmana"

Aktor zaangażował się w działalność na rzecz Afryki. W amerykańskim Senacie przemawiał w imieniu swojej organizacji. U jego boku nie mogło zabraknąć żony i najstarszej córki.
Affleck przemawiał w Senacie Wspierały go żona i córka Ben Affleck, jak wielu innych aktorów z Hollywood, angażuje się w działalność humanitarną. W 2010 roku założył Eastern Congo Community - fundację zapewniającą wsparcie finansowe i prawne organizacjom społecznym działającym na terenie Demokratycznej Republiki Konga. O prowadzonych przez fundację działaniach Affleck opowiadał w środę w Senacie USA. Aktualnie Eastern Congo Community próbuje wdrożyć projekt odbudowy przemysłu kawowego, z którego niegdyś słynął afrykański kraj. Aktor wspomniał o 40 kg kawy z tamtego rejonu, którą zakupiła niedawno Starbucks. To nie działalność charytatywna w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. To robienie wspólnych interesów - wyjaśnił Affleck.

Ben Affleck, jak wielu innych aktorów z Hollywood, angażuje się w działalność humanitarną. W 2010 roku założył Eastern Congo Community - fundację zapewniającą wsparcie finansowe i prawne organizacjom społecznym działającym na terenie Demokratycznej Republiki Konga. O prowadzonych przez fundację działaniach opowiadał w środę w amerykańskim Senacie. Aktualnie Eastern Congo Community próbuje wdrożyć projekt odbudowy przemysłu kawowego, z którego niegdyś słynął afrykański kraj. Aktor wspomniał o 40 kg kawy z tamtego rejonu, którą zakupiła niedawno słynna amerykańska sieć kawiarni Starbucks.

To nie działalność charytatywna w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. To robienie wspólnych interesów - wyjaśnił Affleck.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA AFFLECKA Z RODZINĄ W SENACIE >>

Obok aktora w Senacie zasiadł Bill Gates, który również angażuje się w działania na rzecz rozwoju afrykańskiego rolnictwa. Filantropi przemawiali przed członkami Senatu, wśród których znalazł się "znajomy" gwiazdora. Affleck, który wystąpi w najnowszym "Batmanie", zwrócił się do senatora Patricka Leahy'ego, mającego w swoim dorobku niewielką rolę w poprzedniej części ("Mroczny rycerz powstaje").

Nie mógłbym nie wspomnieć o moim koledze z "Batmana". Twoja rola była trochę mniejsza od mojej, ale z tego co słyszałem,  wykonałeś świetną robotę - zażartował.

To nie była pierwsza wizyta Afflecka w Senacie. O działaniach swojej organizacji opowiadał tam już po raz czwarty.

Ben Affleck

Instagram.com/benaffleck

em

POLUB NAS