Katy Perry zrezygnowała z dziwacznych kreacji. Elegancko, seksownie i... Te buty gdzieś już widzieliśmy. Miała je Siwiec!

Na koncertach i wielkich galach Katy Perry zawsze zaskakuje nas swoimi kolorowymi, często dosyć oryginalnymi stylizacjami. Tym razem zostawiła w domu kolorowe ciuszki. I wyglądała obłędnie!
Katy Perry w eleganckiej stylizacji Na koncertach gwiazda zazwyczaj zaskakuje kolorowymi strojami. Tym razem było inaczej Katy Perry polubiło nieco mroczniejsze klimaty. Na premierze filmu "The Katy Perry: The Prismatic World Tour" nie pojawiła się w kolorowej sukience, nie miała fioletowych włosów, ani ogromnego dekoltu, a jej stylizacja naprawdę zaskoczyła. I to bardzo pozytywnie! W czarnej sukience gwiazda prezentowała się zabójczo. Uwagę przyciągały także seksowne kozaki, ciekawa biżuteria i drapieżny makijaż. Naszym zdaniem Kate wyglądała rewelacyjnie. Zgadzacie się?

Katy Perry polubiła chyba ostatnio mroczniejsze klimaty. Na premierę filmu ze swojej trasy koncertowej pt. "The Katy Perry: The Prismatic World Tour" nie przyszła ubrana w kolorową sukienkę, nie miała fioletowych włosów, ani ogromnego dekoltu. jej stylizacja naprawdę nas zaskoczyła. Pozytywnie! W czarnej sukience w formie długiej marynarki prezentowała się zabójczo. Spojrzenie przyciągały seksowne kozaki, ciekawa biżuteria i drapieżny makijaż.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ale zaraz, zaraz... Te buty już gdzieś widzieliśmy! No może nie dokładnie "te", ale bardzo podobne miała parę miesięcy temu na jednej z imprez Natalia Siwiec. Tak prezentowała się w stylizacji z długimi sznurowanymi muszkieterkami.

Która lepiej wypadła? Zadecydujcie i zagłosujcie w sondzie!

Siwiec Natalia 2014-10-25Kapif

aga

Która wyglądała w tych butach lepiej?