Amber Rose toples. Z tej perspektywy jej pupy nie widzieliśmy. Ale ciekawsza jest inna, właśnie POPRAWIONA część ciała

Amber Rose lubi kusząco wyginać ciało i jak się okazuje, zawsze udaje jej się wymyślić nowy sposób, by zaprezentować swoje krągłości. Ale wygląda na to, że całkiem sporo uwagi przyciąga tym razem nie tylko jej pupa.
Pozuje topless Ale nie to jest najważniejsze. Ciekawsza jest inna, właśnie POPRAWIONA część ciała Amber Rose lubi kusząco wyginać ciało i jak się okazuje, zawsze udaje jej się wymyślić nowy sposób, by zaprezentować swoje krągłości. Ale wygląda na to, że całkiem sporo uwagi przyciąga tym razem nie tylko jej pupa. Amber Rose chętniej pozuje w skąpej bieliźnie niż ubraniu. Ale kiedy myśleliśmy, że jej sławną pupę widzieliśmy już z każdej strony, ona znów nas zaskoczyła. Na Instagramie pokazała zdjęcia z plaży. Oczywiście kusząco pręży się na kocu, prezentuje ciało, niby przysłania ręką biust (nagi), ale i tak sporo widać, a tył... Wygląda na to, że naprawdę udało jej się znaleźć perspektywę, z której jeszcze nie pokazywała światu tyłka. Spójrzcie jednak na jej twarz i zwróćcie uwagę na uśmiech. Widzicie te białe jak śnieg zęby? Była dziewczyna Kanye Westa zafundowała sobie wybielanie. Wiemy, że Rose nie jest minimalistką (chyba, że chodzi o ilość ubrania), a rozmiar jej pupy i piersi to wystarczający dowód na to, że lubi, kiedy ją WIDAĆ. Ale czy tylko my mamy wrażenie, że zęby są tak białe, że aż biją po oczach?

Amber Rose chętniej pozuje w skąpej bieliźnie niż ubraniu. Ale kiedy myśleliśmy, że jej sławną pupę widzieliśmy już z każdej strony, ona znów nas zaskoczyła. Na Instagramie pokazała zdjęcia z plaży. Oczywiście kusząco pręży się na kocu, prezentuje ciało, niby przysłania ręką biust (nagi), ale i tak sporo widać, a tył... Wygląda na to, że naprawdę udało jej się znaleźć perspektywę, z której jeszcze nie pokazywała światu tyłka.

Ale kiedy już oderwiecie wzrok od krągłości Amber i spojrzycie na jej twarz, zwróćcie uwagę na uśmiech. Widzicie te białe jak śnieg zęby? Była dziewczyna Kanye Westa zafundowała sobie wybielanie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wiemy, że Rose nie jest minimalistką (chyba, że chodzi o ilość ubrania), a rozmiar jej pupy i piersi to wystarczający dowód na to, że lubi, kiedy ją WIDAĆ. Ale czy tylko my mamy wrażenie, że zęby są tak białe, że aż biją po oczach?

Amber Rose pokazuje swoje nowe zęby nie tylko na zdjęciach. Pamięta, by je eksponować, kiedy śpiewa:

POLUB NAS

jus